Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Indonésie v ČR
Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1   Link   Indonéské velvyslanectví v Praze
Stránka indonéské ambasády v ČR poskytující všeobecné informace o této zemi a informující mj. o vízových záležitostech. Až do minulého roku bývaly často aktualizovány, nyní komplikované, nepřehledné.
2096
2   Link   Hedvábná stezka
Cestovatelská stránka se zaměřením na cestování po světě. Nejrůznější články a diskuse se zaměřují i na region JV Asie. Aktuální informace o "cestovatelském" dění a více či méně zajímavé cestopisy.
1674
3   Link   Osobní stránky Soni Čermákové
Osobní stránka absolventky indonéských studií, která zemi navštívila několikrát. Deník se zajímavostmi z ročního pobytu na východní Jávě, fotografie, články o literatuře, praktické informace, indonéská jídla. Soňa je členkou sdružení Tenggara.
1690
4   Link   Blog Soni Čermákové
Blog Soni Čermákové z jejího druhého ročního pobytu v Indonésii, tentokrát v Yogyakartě na střední Jávě. Zajímavé postřehy, které na běžných "cestovatelských" stránkách nenajdete.
1721
5   Link   Potápění na Bali
Pěkná stránka o potápění (nejen) na Bali. Stránka potápěčské základny v Padang Bai OK Divers - vedou jí zkušení (a přátelští) instruktoři Adam a Radka Malec. Mnoho informací o potápění v jednotlivých lokalitách a ohromná sekce s podmořskými fotografi
8656
6   Link   Papua 2004
Stránky Michala Janatky, který indonéskou provincii Papua navšívil v r.2004. Fotografie z treku do centrálního pohoří Jayawijaya,
z Baliemského údolí na východ ke kmeni Yali, návštěva jižního pobřeží Papuy. Lombok a Siberut.
1792
7   Link   Hic Sunt Leones
Saša Ryvolová s přítelem na cestách po Indonésii: málokdo stihne za pár týdnů projet tolik míst... zda to je či není váš styl, už posuďte sami.
1848
8   Link   Setkání cestovatelů - Karel Wolf
Podnikavý organizátor cestovatelských srazů Karel Wolf pobýval v Indonésii několik týdnů v roce 2001. Na svých stránkách věnuje část i této zemi a uvádí základní informace o zemi, historii, deník z cest a několik zdařilých fotografií.
1806