Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Doprava po Indonésii
Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1   Link   Indonesia Air Asia (dříve Awair)
Stále expandující dceřiná společnost úspěšné malajsijské nízkonákladové společnosti Air Asia. Levné lety z Jakarty do Medanu, Padangu, Surabaye, Balikpapanu, Denpasaru atd. Pohodlné objednání letů přes web.
1950
2   Link   Garuda Indonesia
Státní letecká společnost s mezinárodními lety do Asie a Austrálie. Relativně hustá sít vnitrostátních letů na frekventovaných trasách mezi velkými městy. Na místní poměry velmi slušná kvalita, servis. Většinou i vyšší ceny.
1990
3   Link   Sriwijaya Air
Soukromá společnost se staršími stroji Boeing, solidní leteckou sítí, příjemným přístupem, rozumným servisem a solidní bezpečnostní reputací!
2468
4   Link   Lion Airlines
Expandující společnost "nízkonákladového" charakteru, nyní již největší ze soukromých společností a třetí největší v Indonésii. Poměrně hustá síť vnitrostátních letů (+ pár mezinárodních). Minimální občerstvení, nevalný komfort.
12735
5   Link   Trans Nusa
Malá společnost provozující lety v oblasti Nusa Tenggara. (Bali, Sumba, Flores, Timor, Alor...). Linka Kupang- Makassar.
1793
6   Link   Merpati Nusantara
Druhá ze státních společností, hovoří se o privatizaci či sloučení s Garudou. Kromě některých letů na frekventovanějších linkách létá malými letadly i do velmi odlehlých koutů souostroví. Překombinovaný web.
1864
7   Link   Garuda Citilink
"Nízkonákladová" dceřiná společnost Garudy. Levné lety na frekventovaných trasách.
2904
8   Link   Mandala
Společnost, která přežila finanční krizi na konci 90. let a po převzetí soukromým investorem "stálice" na indonéské letecké mapě. Obnovuje letecký park a
udržuje si některé frekventované linky (zejména Jáva, Sumatra, Bali, Sulawesi). Solidní web.
1945
9   Link   Batavia Air
Soukromá společnost provozující lety mezi významnými městy (Jáva, Bali, Kalimantan, Sumatra, Sulawesi, Papua). Stránky nevalné kvality, ale svojí funkci alespoň částečně plní.
2906
10   Link   Adam Air
Soukromá společnost s lety po značné části indonéského souostroví. Často velmi levné lety, ovšem také velmi kontroverzní pověst (bezpečnostní rizika).
1865
11   Link   Další letecké spojení
Letecké spojení dále provozují společnosti jako např. Trigana Air, Dirgantara Air Service (DAS), Sabang Merauke-Raya Air Charter (SMAC),
Xpress Air, Kartika Air, jejich internetové stránky však buď neexistují či za mnoho nestojí.
2329
12   Link   Pelni (Pelayaran Nasional Indonesia)
Státním trajektová společnost se spojením do všech významných přístavů v Indonésii. Lodní řád (online) na těchto schránkách málokdy funguje bezchybně, mnohdy vůbec. Ostatně, trajekty se na hodinu přesně lodním řádem také neřídí.
19507