Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Aktuální vzhled

Aktuální vzhled 14 roků 10 měsíců #9

• kolodej
  • kolodej's Avatar
  • Administrator
Momentálně čekám na vypuštění nové verze phpRS, takže se ani moc neangažuji ve vylepšování aktuálního vzhledu, spíše si ty změny, které mě napadají, píši na kus papíru (který stjeně někde ztratím.. :? ), a pak se je budu snažit zamontovat do nové ostré verze RS. Doufám, že mi to čtenáři odpustí.
kolodej
Tenggara Administrator
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Aktuální vzhled 14 roků 10 měsíců #17

• Don Bruno
  • Don Bruno's Avatar
ahoj,
pripominky:
1) nejde mi zaregistrovat se , vzdycky me to vratilo k tomu formulari a nechalo policka HESLO a HESLO ZNOVU prazdny, kolik minimalne znaku tam musi byt a muzou to byt cisla
2) nejsem si jist, jestli jsem se neprehlidl, ale chybi mi v tom foru oddeleni, kde by se probiralo to, co s cestovanim v Indonesii souvisi a nehodi se do zadne z kolonek, jako treba obecna diskuse na tema: letenky, antimalarika, historky s pani z Indo ambasady apod.
diky cau
DB

Re: Aktuální vzhled 14 roků 10 měsíců #18

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Ahoj Done Bruno, díky za upozornění, aktivní rýpavé čtenáře potřebujeme jako sůl.

K dotazu číslo 2: věděl jsem o tom, ovšem přinutil jsi nás k rychlé akci. Můžeš vesele nadnést historky z ambasády. Také mám nějaké v záloze... Ještě víme o několika dalších rubrikách, které postupně zřídíme.

A teď dotaz č.1: Registraci ověříme, neházej prosím flintu do žita, nějak ten software ukrotíme.

Zdraví,

Tok / admin

Tok
administrator Tenggara

Re: Aktuální vzhled 14 roků 10 měsíců #19

• kolodej
  • kolodej's Avatar
  • Administrator
Ahoj, pripominky:
1) nejde mi zaregistrovat se , vzdycky me to vratilo k tomu formulari a nechalo policka HESLO a HESLO ZNOVU prazdny, kolik minimalne znaku tam musi byt a muzou to byt cisla
2) nejsem si jist, jestli jsem se neprehlidl, ale chybi mi v tom foru oddeleni, kde by se probiralo to, co s cestovanim v Indonesii souvisi a nehodi se do zadne z kolonek, jako treba obecna diskuse na tema: letenky, antimalarika, historky s pani z Indo ambasady apod.
Diky, cau DB

Nazdárek,

zkoušel jsem se zaregistrovat, a neměl jsem problém. Nicméně jsem asi přišel na to, čím to bylo. Je pár pravidel, která se při registraci musí dodržet:
[1] je nutné zvolit si ojedinělou emailovou adresu, tj. ne takovou, kterou používá někdo z registrovaných uživatelů (ale v tom problém nebyl, že?)
[2] důležité je opsat to vygenerované heslo VELKÝMI písmeny, jinak to prostě nejde odeslat

To, že používáš ve jménu nebo heslu kombinaci písmen a čísel, by nemělo dělat žádné problémy, zkoušel jsem to, a v pohodě jsem se zaregistroval. A co se týče délky hesla, vzalo mi to už 3 písmena....

Takže vyzkoušej znovu, a kdyby to pořád nešlo, napiš mi email na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , a já tě zaregistruju.

Fóru zdar!
kolodej
kolodej
Tenggara Administrator
Poslední Úprava: 11 roků 6 měsíců od Tok. Důvod: Překlepy.

Odp.:Aktuální vzhled 11 roků 6 měsíců #1522

• ldedek
  • ldedek's Avatar
  • Fresh Boarder
Jen chci poděkovat za tyto stránky. I když to vypadá na čistě nekomerční stránky nadšenců Indonésie, vypadají strašně profesionálně a jsou prostě a jednoduše supr.

Takže díky, to se zas tak často nevidí.
Jen tak dál
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.536 seconds