Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Tenggara 2012 - na sociální síti ?

Tenggara 2012 - na sociální síti ? 7 roků 3 týdnů #30165

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Zdravím všechny (zbylé) tradiční příznivce tohoto fóra / a těchto stránek. Zdravím též nové návštěvníky, kteří sem zabloudili přes vyhledávač...

Mám otázku... ale napřed malý úvod. Jak je asi známo a lze vyčíst i z těchto stránek, Tenggara dříve bývala občanským sdružením, které se zabývalo věcmi indonéskými a šířeji problematikou JV Asie. Před cca 5-6 lety jsme se zabývali jak "kulturou", tak i informacemi a "osvětou". Mezi povedené akce patřila pomoc Sumatře v roce 2005 a Jávě o rok později, kde jsme postavili školku. Časy i lidé se ale mění, potřeba udržovat sdružení se zmenšila a v roce 2010 Tenggara coby právnická osoba (sdružení) s minimálním rozpočtem zanikla.

Kromě toho však zůstala webová stránka www.tenggara.net, kterou udržuji, i když její obsah není s výjimkou tohoto Fóra téměř vůbec aktualizován. Nyní se snažím zachovávat Fórum zejména kvůli informacím, které se zde během posledních let nashromáždily, přestože pravidelní, aktivní přispěvatelé jsou zde cca dva :-) Zároveň trpělivě odpovídám(e) na otázky, na které znám(e) odpovědi (dík, Aldo za spolupráci :)

Napadá mne jedno: mělo by cenu založit tématickou stránku v duchu původního webu Tenggara na nějaké sociální síti ? Pokud ano, má cenu souběžně ponechat toto Fórum a dosavadní články? A pokud ano, tak na jaké sociální síti - Facebook, Google + ? Je možné, že by sem zavítali i noví lidé a diskuse by se mohla i trochu oživit, zároveň doufám ve zpětnou vazbu od lidí, kteří do Indo. a dalších zemí často jezdí (neboť mně se to již příliš často nedaří) a o těchto stránkách nevědí... nebo jim přijde toto fórum již trochu "staromódní".

Takže prosím, názory sem... :)

Tok
administrator Tenggara
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Tenggara 2012 - na sociální síti ? 6 roků 11 měsíců #30203

• modi123456
  • modi123456's Avatar
  • Junior Boarder
Ahoj,

myslím že by bolo fajn spraviť minimálne na facebooku sociálnu variantu týchto stránok. Ale tieto stránky treba zachovať :) to na žiadnu soc. sieť neprenesieš.....
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.511 seconds