Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Zánik sdružení, web zůstává zachován

Zánik sdružení, web zůstává zachován 9 roků 7 měsíců #1980

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Vážení čtenáři,

ačkoliv je web v poslední době mimo toto Fórum jen minimálně aktualizován, přesto dostávám pravidelně různé zprávy, že stávající informační obsah je užitečný.

To mne vede k tomu, že web udržuji alespoň v této podobě, ačkoliv z nejrůznějších důvodů je pro mne velmi obtížné jej aktualizovat zajímavým obsahem jako před několika lety.

Rád bych Vás informoval, že Forum i zbylé stránky i přes nedávný několikadenní technický výpadek fungují a budou dále fungovat. Pokud někdo nabídne nějaký zajímavý obsah, tím lépe. Tenggara není "cestovatelký web" s řadou doprovodných aktivit jako např. Hedvábná stezka. Specializujeme se na jediný dílčí region a zde máme doufám co říci a sdělit informace pokud možno "na jednom místě". Indonésii a státy v blízkém okolí sledujeme a budeme i do budoucna.

V této chvíli však musím oznámit, že občanské sdružení, jehož jsem byl posledním předsedou, po cca 5 letech po dohodě členů ukončilo formálně svoji činnost a z právního hlediska zaniklo.

Morální závazek postarat se o osiřelý web tedy nyní přechází na mne osobně.

Některé déle neaktualizované či neplatné informace na tomto webu se budu snažit průběžně uvést na pravou míru. Prosím o strpení a případné upozornění.

Tok
administrator Tenggara
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.287 seconds