Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Změny webu ke 13.3.2005

Změny webu ke 13.3.2005 14 roků 8 měsíců #197

• kolodej
  • kolodej's Avatar
  • Administrator
Vážení návštěvníci,

tímto dávám na vědomí, že po dlouhé době je na našem webu vidět pár změn.

- mezi jinými jsem konečně zrušil to horizontální javascriptové menu, které se správně nezobrazovalo ve Firefoxu. Budu upřímný - momentální podoba horiz. menu je testovaná pouze v rozlišení 800x600, tak mě kdyžtak bombardujte chybovými hláškami, já to v rámci časových možností opravím
- další změnou je sladění barev hlavní stránky, fóra a dnes nové fotogalerie. Už bylo na čase, že?
- též jsem si trochu pohrál s velikostí fontu u článků, neboť písmo třináctka fakt bylo trochu moc
- vyslyšel jsem i žádosti o změnu vzhledu odkazů - pár lidí mi (právem) připomínalo, že podtržené odkazy jsou zejména v blocích poměrně nepřehledné (např. u seznamu nejčtenějších článků). Výsledkem je, že odkazy mají podtržení pouze když se na ně ukáže myší a klikne se na ně
kolodej
Tenggara Administrator
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Změny webu ke 13.3.2005 14 roků 8 měsíců #198

• kolodej
  • kolodej's Avatar
  • Administrator
Právě jsem objevil mouchu, a to konkrétně při prohlížení fotogalerie se text menu prolíná s logem Tenggary. Děje se tak při rozlišení stránky v IE při 800x600. Mozilla Firefox stejnou stránku zobrazí bez problémů.
kolodej
Tenggara Administrator

Re: Změny webu ke 13.3.2005 14 roků 8 měsíců #199

• kolodej
  • kolodej's Avatar
  • Administrator
konkrétně 1280x1024... žádné závažnější chyby jsem nenašel, ale pravda, moc intenzivně jsem nehledal. V tomto a vyšším rozlišení je známa pouze chyba na hl. stránce, a to konkrétně u některých článků fotka přesahuje jeho hranice.
Chyba je zřejmě jak u nás, tak u autora stránky. U autora proto, že nevymyslel lepší způsob vkládání obrázků do článků, a u nás proto, že ty fotky jsou prostě moc velké. Ale jak říkám, pokud to prohlížíte dle doporučení v 1024x768, těchto chyb se nedočkáte. :)
kolodej
Tenggara Administrator
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.276 seconds