Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Tenggara o Thajsku

Tenggara o Thajsku 14 roků 4 měsíců #143

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Ač někteří členové našeho sdružení po Thajsku cestovali, nezastíráme, že těžištěm našeho zájmu je Indonésie a další (polo)ostrovní země JV Asie (Filipíny, Malajsie). Sami bychom však rádi rozšířili (své i obecné) povědomí o této zemi. Jelikož Thajsko do JV Asie patří stejně neodmyslitelně jako například Malajsie či Indonésie, má v této diskusi své místo.

Můžete zde klást jakékoliv otázky, stejně jako v jiných rubrikách / tématech.

Hledáme též moderátora se zkušenostmi z této země, který by komentoval / usměrňoval otázky i odpovědi na tomto fóru.

Tok
administrator Tenggara
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Tenggara o Thajsku 10 roků 5 měsíců #1714

• Petr Káňa
  • Petr Káňa's Avatar
  • Fresh Boarder
Ahoj,
rád bych zjistil, jestli při odletu z Bangkoku jako mezistanici se platí edletová taxa. Rozuměj - letím z Evropy do Bangkoku nějakou společností, vystoupím, nechci vitum neboť neopustím letištní prostor a s Air Asia (tickety zakoupeny elektronicky předem) následně letím do Indonésie. Taktéž i zpět.
Platím či neplatím odletovou taxu z Thajska?
Díky moc.

Odp.:Tenggara o Thajsku 10 roků 5 měsíců #1715

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Ačkoliv se dá říci, že naděje věnovat se v diskusi i Thajsku vzaly za své, na tenhle dotaz snad můžu odpovědět, nicméně jen subjektivně.

Air Asia představuje point-to-point systém, to jest, neexistují zde přestupy. I když teoreticky člověk může cestovat bez odbaveného zavazadla, nebude mít k dispozici dvě palubní vstupenky. Pro jakýkoliv let Air Asia je nutné zajít na check-in zvlášť.

Je to ale můj soukromý názor, zajímalo by mne, co si myslí ostatní. Zatím jsem nikdy neletěl dva mezinárodní ani vnitrostátní segmenty za sebou s Air Asia.

Tudíž bych řekl, že je nutné v Thajsku zaplatit i vízum. Letištní poplatek je buď v ceně letenky, nebo se vybírá dodatečně, na to je klient upozorněn při odbavení.

Tok
administrator Tenggara
Poslední Úprava: 10 roků 5 měsíců od Tok. Důvod: Překlepy.

Odp.:Tenggara o Thajsku 10 roků 1 měsíc #1845

• picaza
  • picaza's Avatar
  • Fresh Boarder
Ahoj,
nevite uz nahodou jak je to s tim prestupem v BKK? Letime v cervenci do BKK, ale chceme hned prestoupit na let s air asia do kuala lumpuru, ktery jsme koupili pres net. Potrebovala bych zjistit, zda musime kvuli baglum prolezat imigracnim a platit viza nebo se to da udelat nejak jinak.
diky moc za zpravu.
Lucie
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.399 seconds