Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Studium keramiky v Indonésii

Studium keramiky v Indonésii 10 roků 1 měsíc #1951

• kubikula
  • kubikula's Avatar
  • Fresh Boarder
Dobrý den
Rozhodl jsem se pro studium keramiky v indonésii a chtěl bych se zptat jesttli je tu nějaký člověk kteý má skušenosti s tímto programem a nemohl mi poradit co a jak , děkji
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Studium keramiky v Indonésii 10 roků 1 měsíc #1952

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Co máš na mysli "s tímto programem",... součástí programu dharmasiswa je i keramika? Na jaké škole? Zatím o tom slyším poprvé.

Tok
administrator Tenggara

Odp.:Studium keramiky v Indonésii 10 roků 3 týdnů #1953

• kubikula
  • kubikula's Avatar
  • Fresh Boarder
:blink: Cože vy nevíte že se v Inonésii dá studovat i řemeslo, Indonéská keramika. byl jsem na Ambasádě a budu si podávat přihlášku. a právě mě zajímalo jakou školu si mám vybrat. Tak mě zaráži že zde o tom nevíte. troch mě to znervozňuje. prosím zjistěte někdo jesli je to pravda. děkuji

Odp.:Studium keramiky v Indonésii 10 roků 3 týdnů #1954

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Odpovidam nyni sam za sebe - nevim, jake maji zkusenosti ostatni, ale tato stranka neni jiz prilis "ziva", takze nevim, kdo se muze vyjadrit.

O keramice jsem konkretne neslysel, ale vim o socharstvi, rezbarstvi apod. - nabizeji to ruzne umelecke skoly - podivej se do seznamu. Rikaji tomu tusim SENI KRIYA (vytvarne obory/ "remesla"), pripadne SENI RUPA (socharstvi). V tom pripade by bylo vhodne spojit se s konkretnimi skolami, pripadne lidmi, kteri se v posledni dobe programu darmasiswa zucastnili.

To, ze o necem nevim, neznamena ze to neexistuje - ale kontaktoval bych ambasadu a pripadne je pozadal o dalsi kontakty na vedeni programu darmasiswa, maji nyni sve webove stranky, coz je pokrok proti drivejsku - kdyz jsem ja studoval v Indonesii v roce 2005/2006, nemeli poradne ani vlastni email.

Zkus pripadne kontaktovat Sonu Cermakovou, byla v Indonesii 3 roky a mela by mit lepsi kontakty a informace - ma sve osobni stranky.

Tok
administrator Tenggara
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.358 seconds