Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Darmasiswa & studium v Indonésii

Odp.:Darmasiswa & studium v Indonésii 12 roků 3 měsíců #1995

• Kiajaroovah
  • Kiajaroovah's Avatar
  • Fresh Boarder
Díky moc! Jen koukám, že jsem to trochu špatně formulovala, myslela jsem, zda je nutné studovat tady v Čechách nějakou uměleckou univerzitu, ráda bych i jela studovat indonéštinu, ale studuji na České zemědělské univerzitě obor Kulturní studia a naše univerzita pokud vím nemá s Indonésií kontakt, šlo by to i tak nějak zařídit? Např. na vlastní pěst? Dá se i tak vyjet na tento program? Díky!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Darmasiswa & studium v Indonésii 12 roků 3 měsíců #1996

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Nevím, zda je pro "Kulturní studia" zrovna nejlepší ČZÚ, ale Vaše univerzita určitě kontakt má. Na S Sumatře probíhal projekt, a tuším, že je angažovaná i na severu Sulawesi. Ovšem jsou to klasické zemědělsko-lesnické projekty.
Pro studium v Indonésii Ti stačí ukončené gymnázium plus štěstí při výběru, myslím, že šance se tam dostat je nyní cca 1:5.

Tok
administrator Tenggara

Odp.:Darmasiswa & studium v Indonésii 12 roků 3 měsíců #1997

• Kiajaroovah
  • Kiajaroovah's Avatar
  • Fresh Boarder
Děkuji mnohokrát!
Můj obor je poněkud zvláštní, to uznávám :)
Když lidem vysvětluji, že studuji na zemědělské univerzitě, provozně-ekonomické fakultě, humanitní obor, tak většinou jen kroutí hlavou...Ale po absolvování bakal. jsem spokojená a zůstanu. Navíc je studium zaměřené na neziskovky, kterým bych se ráda věnovala v budoucnu i profesně. Darmasiswu bych tedy ráda zkusila, snad se usměje štěstí, každopádně děkuji, moc jste mi pomohl.

Odp.:Darmasiswa & studium v Indonésii 12 roků 3 měsíců #1998

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Není zač... a dá se mi i tykat. A když jsme u toho studia, neziskovek, zajeď v Indonésii na Kalimantan, déšť nedéšť, poznat trochu místní eko-problémy - nemusí to být vždy idylka, ne? Můj známý tam usiluje zastavit devastující stavbu mostu. Zajímavé čtení zde - Český rozhlas Leonardo.

Tok
administrator Tenggara

Odp.:Darmasiswa & studium v Indonésii 12 roků 3 měsíců #1999

• Kiajaroovah
  • Kiajaroovah's Avatar
  • Fresh Boarder
Díky, určitě na to mrknu. Za jakékoli kontakty v oblasti neziskovky + JV Asie jsem ráda. ČRo Leonardo poslouchám celkem často, takže ráda poslechnu, kdyžtak ještě písnu. Jen nevím, jestli zvládnem Kalimantan, ale tak plány se mění neustále a taky počítám s tím, že Indonésii nenavštěvuju naposled :)

Odp.:Darmasiswa & studium v Indonésii 12 roků 3 měsíců #2000

• Kiajaroovah
  • Kiajaroovah's Avatar
  • Fresh Boarder
Oprava: ne poslechnu, ale počtu
Time to create page: 0.294 seconds