Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Ubytování v Singapuru

Ubytování v Singapuru 14 roků 1 týden #619

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Nedávno jsem byl dotázán, zda můžu doporučit nějaké místo na přespání v Singapuru. Samozřejmě, je to jiná kategorie než v Indonésii, pokoj pro dva za 3-4 dolary tutově neseženete.

Nicméně, ubytování v Singapuru nejsou jenom drahé hotely.

Můžete se ubytovat např. v levném a centrálně položeném Mackenzie Hostelu (webová stránka). Za osobu zaplatíte 13 S$ (1 S$ = cca 15 Kč), za pokoj pro dva cca 35 S$.

Rezervovat lze i po internetu (e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ).

Hotýlek leží nedaleko stanice metra (MRT) Little India, tudíž i nedaleko stejnojmené čtvrti (jedna z nejzajímavějších v Singapuru), kde si můžete dát dobré a levné indické jídlo :-) Hned u stanice metra Little India staví i autobus do Johor Bahru a dále do Malajsie.

Jeden můj ultra-šetřivý kamarád spal kdysi v parku na ostrově Sentosa :-D Nevím jak to v ostře hlídaném a pořádkumilovném městě dokázal. Teď bych na to ovšem nespoléhal!

Má někdo ze Singapuru jiné dobré (či špatné) zkušenosti ??

Tok
administrator Tenggara
Poslední Úprava: 11 roků 1 měsíc od Tok.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Ubytování v Singapuru 11 roků 1 měsíc #1537

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Nějaké zkušenosti z poslední doby, ohledně ubytování v Singapuru? Jaké jsou tipy? Stačil by styl "kobka s větrákem" nebo dokonce i "dorm", ale pokud jsou tipy na nějaké decentní místo o stupínek vyšší úrovně, můžu taky zvážit...

Tok
administrator Tenggara
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.349 seconds