Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Ferry ze Sulawesi na Filipíny

Ferry ze Sulawesi na Filipíny 6 roků 9 měsíců #30204

• Alda
  • Alda's Avatar
  • Expert Boarder
  • Thank you received: 3
Nema někdo zkušenosti z cestou mezi severnim Sulawesi (bitung) a Filipinami? Koukam jsem, ze Pelni ma Davao v lodním radu, ale nenašel jsem uz konkretni datum nebo lod, ktera by tam od nich jela. Našel jsem jen KM Sangiang do Miangasu. Tam by ale byl pravdepodobne problem s prechodem hranice.
Jeste jsem koukal, ze uz neni v letovem radu spoj Merpati z Manada to Davaa. Driv se dalo letět za cca 130$ nebo 220$ zpáteční. Ted uz jsem našel jen lety přes KL s Air Asia nebo Singapore s Tiger Air v cene cca 2.000.000 Rp s tím, ze se proletim prakticky přes celou JV Asii.

Nema někdo nejaky tip?
Poslední Úprava: 6 roků 8 měsíců od Tok. Důvod: Překlepy.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Ferry ze Sulawesi na Filipíny 6 roků 8 měsíců #30208

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Já myslím, že to letecké spojení bylo provozováno postupně několika společnostmi, ale kupodivu se nikomu asi nevyplácelo, létalo sotva 1x týdně (Bouraq, Merpati, Sriwijaya,...). Chtělo by se to poptat asi v Manadu (což na dálku půjde blbě, jde to špatně i na místě).

Z Bitungu/ Manada to jezdilo nahoru na ostrovy Sangir a Talaud, ale taky dost nepravidelně. Překročit hranice šlo prakticky, ale ne legálně. Možná bys ale mohl navšívit aspoň Siau a Sangir a poreferovat nám :) Akorát tam v lednu myslím DOST prší.

Tok
administrator Tenggara
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.301 seconds