Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Jakarta a její pametihodnosti

Jakarta a její pametihodnosti 16 roků 8 měsíců #47

• DonBruno
  • DonBruno's Avatar
  • Senior Boarder
Zil jsem v presvedceni ze JKT je jedno z nejhorsich mist na svete (udajne L.A je jeste horsi), ale ma nekdo opacne zkusenosti?
Kam vyrazit v Jakarte? Jeden nas kamarad mistnak tam studuje a bydli, tak jsme byli v Kota, potom jsme byli v tom nejvetsim asijskym nakupnim centru :wink: a jednou, kdyz jsme meli dost casu pred odletem, vydali jsme se jen tak jalan-jalan a obesli ten monument a trosku dal do mesta, ale zadna slava, to vam povim. Byl nekdo na Pulau Seribu? Stoji to tam hodne? A stoji to za to? Pripadne jiny misto, kam se da na den vypadnout a neni to daleko, krome Bogoru? :?:
::professional londo::
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Jakarta a její pametihodnosti 16 roků 8 měsíců #63

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Pulau Seribu? Nevim, neslysel jsem o nekom, kdo by měl odtud nějaké zajímavé zážitky či zkušenosti. Mnohem zajímavější bude asi Karimunjawa severně od střední Jávy (tuším že výchozí bod je Jepara) a slyšel jsem i o ostrově Bawean, kam jezdí loď tuším z předměstí / města Gresik v Surabayi.
Jinak je asi obstojná varianta strávit čas právě v Bogoru, je to docela v dosahu z centra JKT vlakem.
V Jakartě je rovněž park Ancol, místo pro megapikniky. Taky tam mají velký akvárium, ale sám jsem tam nebyl, protože Jakartě jsem se dosud vyhýbal, jak to šlo.

Tok
administrator Tenggara

Re: Jakarta a její pametihodnosti 16 roků 8 měsíců #78

• DonBruno
  • DonBruno's Avatar
  • Senior Boarder
V Bogoru jsme byli, je to lepsi nez Jakarta, ale ja jsem byl zvedavej na ty Seribu, nikdo o tom ani neslysel ?
::professional londo::
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.351 seconds