Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Let s QATAR Airways

Let s QATAR Airways 17 roků 3 týdnů #671

• Petr Káňa
  • Petr Káňa's Avatar
  • Fresh Boarder
Není to jistě rozhodující, ale když u to platím... Nevíte někdo, zda při letu se spol. QATAR nabízejí nějaké alko drinky nebo pivo? Je to muslimská země, tak nevím!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Let s QATAR Airways 17 roků 3 týdnů #672

• OrangBodoh
  • OrangBodoh's Avatar
  • Fresh Boarder
i muslimove popijeji, tak by se dalo cekat, ze neco tam mit budou, a hlavne, v letadle nebudou jen muslimove... takze byt tebou, tak k tomu pristupuju nejak ve smyslu, ze se necham prekvapit :lol: :twisted: :wink:

Re: Let s QATAR Airways 17 roků 2 týdnů #691

• Anonymní
  • Anonymní's Avatar
Tusim, ze Qatar Airways, stejne jako Kuwait Airways, alkohol nenabizi, nebot alkohol je v islamu zakazan (haram ) a v Zalivu to berou ostreji nez treba v Indonesii...

Kolegove, kteri s Qatarem leteli, si pochvalovali velmi solidni uroven, a ubytovani v Qataru zdarma...

Tok

Re: Let s QATAR Airways 16 roků 7 měsíců #831

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Cestoval jsem s Qatarem na trase Viden- Kuala Lumpur a zdalo se mi, ze je to vlidna a solidni spolecnost, vicemene mi nic neschazelo, bohuzel jsem vetsi cast cesty prospal, takze mam mene postrehu. Qatar Airways radim vyse nez Kuwait Air..

Letiste v Doha je stisnene, neprehledne...nejvetsi slabina teto relativne velke, expandujici spolecnosti.

Alkohol se nepodaval.

Tok
administrator Tenggara

Re: Let s QATAR Airways 16 roků 5 měsíců #847

• Anonymní
  • Anonymní's Avatar
Ahoj,
s Qatar Airways jsem letel z Bangkoku do Dauha a z Dauha do Mnichova.
V prvnim letadle se alkohol nepodaval, protoze Katar je muslimska zeme, ovsem v letadle do Mnichva to stalo za to!! Heineken tekl proudem, tim mam na mysli, ze letusky u nas byly kazdych 30 minut.
Opravdu nejlepsi servis, ktery jsem na palube letadla zazil!!!Behem 5-ti hodinoveho letu, se mimo jine, zhruba 6x podaval obed!!!
Qatar Airways muzu vrele doporucit!!!!

Re: Let s QATAR Airways 15 roků 9 měsíců #1150

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Moje zkušenosti jsou víceméně dobré.

Měl jsem jen drobný problém s pozemním personálem Qatar Airways, za něž jsem si z poloviny mohl sám díky značné nadváze.

Nicméně servis QR je velmi slušný, letadla mají čistá a téměř nová... Podobně dobrý pocit jsem měl před rokem s Thai.

Na rozdíl od Kuwait Airways (v našich krajích celkem oblíbených svojí nízkou cenou) například bezchybně fungoval palubní "entertainment" system.

Tok
administrator Tenggara
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.418 seconds