Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Vízum do Indonésie - náležitosti

Re: Vízum do Indonésie - náležitosti 16 roků 8 měsíců #811

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
O tom, ze by nekomu prodlouzili turisticke vizum, jsem jeste neslysel. Bohuzel... Kde jsi to v Malajsii zkousel? KL?

Tok
administrator Tenggara
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Vízum do Indonésie - náležitosti 16 roků 8 měsíců #812

• wroclav
  • wroclav's Avatar
  • Fresh Boarder
Zadost jsem podal v KL, kde je to primo u okenka napsano a nasledne i potvrzeno vcelku prijemnou pani, ze bohuzel dvoumesicni vizum neudeluji. Z druhe ruky jsem slysel, ze podobne je to v Penangu, jestli je to v Johor Bahru jinak netusim, ale docela bych se divil (kde je ta 4. ambasada si ted nevybavuju). Myslis ze imigracni urednik skousne, kdyz vstoupim s do Indonesie s mesicnim vizem a zpatecni letenkou za 6 tydnu?
Wroclav

Re: Vízum do Indonésie - náležitosti 16 roků 8 měsíců #813

• kolodej
  • kolodej's Avatar
  • Administrator
Zadost jsem podal v KL, kde je to primo u okenka napsano a nasledne i potvrzeno vcelku prijemnou pani, ze bohuzel dvoumesicni vizum neudeluji. Z druhe ruky jsem slysel, ze podobne je to v Penangu, jestli je to v Johor Bahru jinak netusim, ale docela bych se divil (kde je ta 4. ambasada si ted nevybavuju). Myslis ze imigracni urednik skousne, kdyz vstoupim s do Indonesie s mesicnim vizem a zpatecni letenkou za 6 tydnu?

Tak tim bych si tak nebyl jisty. On to mozna skousne, ale priprav se na pokutu pri vystupuze zeme. Mne se to nechtene povedlo. Jel jsem na 3 tydny do Indosky a do Landing Card jsem zapsal dobu pobytu az o pristiho dne. A byl jsem hodne prekvapen, kdyz po mne chteli pokutu pri odletu na Soekarno-Hatta v Jakarte. Z poslednich penez jsem zaplatil USD 20 a byl jsem hooodne nastvanej. Pak jsem potkal jeste nejakyho imigracniho, jak si to kvacil po chodbe a zeptal se ho, jaka je standardni vyse pokuty, kdyz clovek o den prekroci tur. vizum. Odpovedi mi bylo onech USD 20. (stalo se tak v r. 2001)
Nevim, situace se mohla zmenit, ale spis k horsimu, rekl bych (aspon co se vyse pokuty tyce). Ja bych to neriskoval. Jeste te z toho pak bude vysekavat CZ ambasada... :shock: :)
kolodej
Tenggara Administrator

Re: Vízum do Indonésie - náležitosti 16 roků 8 měsíců #814

• wroclav
  • wroclav's Avatar
  • Fresh Boarder
No o prekroceni casu jsem ani neuvazoval. Spis tu letenku mam jako takove alibi, kdyz se nepodari prodlouzit vizum, muzu ji stornovat (aspon myslim), nebo nechat propadnout (ono to neni s airasia tak velka ztrata) a vyjet treba pres Kalimantan urychlene do Malajsie. Kazdopadne ono to stejne dopadne vzdy jinak nez puvodne planuju:).
Wroclav

Re: Vízum do Indonésie - náležitosti 16 roků 8 měsíců #815

• kolodej
  • kolodej's Avatar
  • Administrator
Aha, tak to jsem te spatne pochopil, ja myslel, ze chces vyuzit celou dobu platnosti letenky, ale nemas na tak dlouho vizum. V tom pripade je vse v poradku.

Jen neudelej stejnou botu jako ja (ze si dobu pobytu napises az od druheho dne! :D )
kolodej
Tenggara Administrator
  • Strana:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.293 seconds