Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Cesta Bali - Jakarta rada

Cesta Bali - Jakarta rada 5 roků 6 měsíců #30246

• BMAJTZ
  • BMAJTZ's Avatar
  • Fresh Boarder
Ahoj, prvne chci podekovat za stranky plne inspiraci o Indonesii, docela navnadily a proto tam letos jedem taky. V lete jedeme s pritelkyni do Indonesie a budeme tam zhruba v terminu od 27.8 do 15.9. Cestu musime ukoncit kousek za Jakartou v Bandar Lampungu kde mi odleta letadlo 15.9. v 18:35. Misto kde zacit v Indonesii jeste vymysleno nemam, nicmene poletime z Japonska pres Kualu Lumpur a predpoklad je takovy, ze bych toho 27-28.8. priletel primo do Bali. Idea byla 2-3 dny v Bali a potom se pozemni cestou taxi/bus/vlak/trajekt postupne dopravit do Jakarty (Bandar Lampungu), jinak receno po ceste poznat trochu mistni zivot a potom se presunout. Myslim, ze cesta je to vcelku realna a za tech zhruba 19 dni uskutecnitelna. Jeste jsem uvazoval o tom, ze misto do Bali to jeste prodlouzim a zacneme v Lomboku kde to z Kualy Lumpur lita taky, nicmene to uz si myslim, ze je na kraji stihnutelnosti. Nebo pripadne alespon Gili ostrovy. Takze prvni dotaz zni jestli to nekdo z vas takto taky udelal? Na internetu jsem nasel par cestopisu co resi cestu jako takovou ale nic moc co na ni delali. Pripadne jsem nasel par reportu od lidi co procestovali West Nussa Tengara, ale na ty uz cas nebude vubec (Nekdy priste).

Dalsi dotaz prvni, sli byste z Lomboku a nebo jenom z Bali? Pripadne lodi z Bali na Gili ostrovy, nebo se na Lombok a Gili vykaslat uplne?

Dalsi dotaz je ohledne te cesty z Bali do Jakarty, o te vcelku vim, ze bych ji chtel podniknout a vyhnout se letadlum. Vim, ze je to neco pres 1000 km, ale predpokladam par zastavek po ceste kde bych se na chvili porozhlednul. Prvni zasadni problem je ve vyberu trasy jestli jet na Surabayu a nebo spodem pres Tulungagung na Yogyakartu? Od cesty vic nez velka mesta ocekavam spise nejake to more/ocean a chizeni po parcich a vystup na nejakou horu. (napriklad Mount Bromo). Jsem zatim v pocatcich planovani a proto bych uvital jakekoli napady kde se po ceste pres ostrov Java zastavit a co kde vide. Uvitam kazdou radu.

Mimochodem myslim, ze otazka na leteckou spolecnost asi nema moc smysl. Koukal jsem na internet a nejlevneji z Japonska proste lita jenom AirAsia na Bali pro dva asi za 8 klacku vcetne poplatku, nicmene pokud byste vedeli o necem levnejsim sem s tim.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.347 seconds