Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Plán, návod,rady a tipy pro měsíční cestování po I

Plán, návod,rady a tipy pro měsíční cestování po I 6 roků 4 měsíců #30244

• Chris
  • Chris's Avatar
  • Fresh Boarder
Dobrý den,

velice mě zaujaly Vaše stránky a jejich obrovský přínos pro potencionální cestovatele po Indonésii. Toužím tyto prázdniny vyrazit na necelý měsíc na cesty právě do těchto končin. Měl jsem v plánu navštívit Jakartu, Singapur, Bali, Filipíny a Maledivy, nicméně po zhlédnutí Vašich stránek bych si velice rád nechal poradit. Minulý rok jsem byl v Thajsku a velice se mi líbily různé možnosti různých aktivit. Nejsem člověk, který jen leží u moře anebo naopak neustále chodí po památkách (i když i to v míře mám rád), ale líbí se mi různé aktivity (jako potápění, jízda na slonu, hra s tygry, motorky, čtyřkolky, střelba ze zbraní a podobné turistické atrakce), ale zároveň strašně rád poznávám kulturu zevnitř. A tím nejen jídlo (kdy ochutnávání nových chutí je mým koníčkem), ale zejména život místních lidí, kteří nejsou dotčeni turismem a je možné vidět, jak doopravdy žijí a jejichž chování není ovlivněné či přizpůsobené zahraničním návštěvám. Proto jsem se s Vámi chtěl poradit, které lokality by bylo z tohoto hlediska záhodno navštívit, popřípadě jak by cesta byla nejlépe naplánována jak z hlediska času, tak rovněž nějakých financí. Jaké jsou možnosti cestování, resp. zdali se více vyplatí vlak, loď či letadlo na přesun a tak podobně. Nebo pokud již mátě po ruce nějaký plán z minulých cest (klidně několik) i to by mohlo být přínosné ke zvážení. Mockrát Vám děkuji za případnou odpověď.

Chris
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Plán, návod,rady a tipy pro měsíční cestování po I 6 roků 4 měsíců #30245

• Alda
  • Alda's Avatar
  • Expert Boarder
  • Thank you received: 3
To je tezke poradit. Ten dotaz je natolik obecny, ze nevim, co bych doporucil. Podle me Indonesie moc o pamatkach neni. Spis bych se soustredil na prirodu, pripadne na kulturu (oblast Toraja, Sumba, Irian... a vlastne i Bali).
Urcite bych ale doporucil zamerit se na nekolik malo aktivit a oblasti a ty si poradne uzit. Cestovani neni zavod o to stihnout toho co nejvic.
Ales
www.waleakodi.com
www.fb.com/waleakodi
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.381 seconds