Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

TÉMA: Air Asia, Lion - večerní let JKT-Bali ?

Re: Air Asia, Lion - večerní let JKT-Bali ? 7 roků 11 měsíců #30187

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Lion míval 30 kg, nevím, jestli to nesundali na 20 kg, ale myslím, že pár kilo tolerují, a poplatky za nadváhu nebyly velké (u domácích letů) - jednou jsem platil 10 kg extra :) - to jsem měl ale 40 kg bednu -divím se, že mi ji vzali :)

Bezpečnost je jiná kapitola, Lion je jedna ze dvou největších společností v Indonésii (s Garudou) operující desítky letů denně, tak měli v posledních letech různé drobné incidenty, sem tam přejedou runway... ale mají nová letadla B737-900 a pád neměli od roku 2004 ;-) Trochu bych se bál jejich dceřinné společnosti Wings a jejich MD-88, ale ti snad už hlavní trasy nelétají. (Posunuli se na východ). Já letěl s Lionem mnohokrát a trápily mne jen zpoždění.

Jinak, pro rezervaci domácích let; se dá využít též tato služba: flights.indonesiamatters.com/ (jistý Chris z Jakarty, booking pro cizince)

Tok
administrator Tenggara
Poslední Úprava: 7 roků 11 měsíců od Tok.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Air Asia, Lion - večerní let JKT-Bali ? 7 roků 11 měsíců #30188

• minibull
  • minibull's Avatar
  • Fresh Boarder
Děkuji moc. Asi dám přednost zakoupení před rezervací. Přeci jen je to jistota a takový vnitřní klid. Jdu tedy zkusit, zda-li Lion Air pochroupe českou kreditku.
Děkuji

Re: Air Asia, Lion - večerní let JKT-Bali ? 7 roků 11 měsíců #30189

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
Dej pak vědět, zda pochroupal, jaká to byla (VISA/MC), jaká banka...ať víme. Dříve to nešlo.

Tok
administrator Tenggara

Re: Air Asia, Lion - večerní let JKT-Bali ? 7 roků 11 měsíců #30190

• Alda
  • Alda's Avatar
  • Expert Boarder
Nove pravidla pro rok 2012 dovoluji (pro economy) jak na international, tak domestic lety 20kg zavazadlo + 10kg prirucni. Moc se to nekontroluje, tak neni vetsinou problem si vzit treba lahev vody do letadla atd...
U vsech spolecnosti krome Air Asia jsou zavazadla v cene zakladni letenky. jen je treba pocitat s airport tax, ktera se plati vzdy az na letisti. Castku si stanovuje lesite (cim vetsi, tim vic se plati) Pro CGK a DPS je to 40.000Rp domestic a 150.000Rp International (s tim je treba pocitat hlavne pri odletu ze zeme)!
Jinak jsem napocital, ze jsem naletal v indonesii uz skoro 100 domacich letu se spolecnostmi Garuda, Lion, Sriwijaya, Batavia, Express, Trigana, Adam Air, Merpati ,Mandala.... a nikdy se mi zavazadla neztratila (narozdil od Brunei air a Kuwait Air-respektive spis letiste Frankfurt)
Co se tyka pojisteni, ja osobne si vystacim s bezny pripojistenim na platebni kartu (u me banky 50Kc mesicne). Na vetsinu pripadnych situaci jako ztrata zavazadel, pravni ochrana, pripadne onemocneni nebo uraz to staci. Mistni pojisteni na letisti si tak uz nekupuju.

Re: Air Asia, Lion - večerní let JKT-Bali ? 7 roků 11 měsíců #30191

• minibull
  • minibull's Avatar
  • Fresh Boarder
Tak nic ani Visa ani Mastercard...k autorizačnímu kodu se to povede, ale pak už nic :(

Přitm tedy cena Lion Air spáteční pro dva za 3700 Kč by byla super

Jak platíte Lion Vy? zkoušel jste už tu rezervaci pro cizince, funguje to?

AiR Asia vychází o moc dráž

Re: Air Asia, Lion - večerní let JKT-Bali ? 7 roků 11 měsíců #30192

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
Zkoušel to známý, platba je myslím přes PayPal.

Tok
administrator Tenggara
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.401 seconds