Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

TÉMA: Air Asia, Lion - večerní let JKT-Bali ?

Air Asia, Lion - večerní let JKT-Bali ? 7 roků 5 měsíců #30181

• minibull
  • minibull's Avatar
  • Fresh Boarder
Zdravím potřebovala bych radu ohledně letenek Jakarta - Bali

do Jakarty přiletíme v 18:05 hod bude lepší se ubytovat v Jakartě a přeletět na Bali až druhý den a nebo zkusit štěstí a koupit nějaký noční let na místě?

Dále volím mezi Air Asia a Lion Air...existuje ještě nějaká levnější letenka, která jd ekoupit přes net?

Teď jsem chtěla od Air Asia zabookovat, ale je tam poplatek za jakékoliv zavazadlo. Opravdu se platí každý kufr?

Moc prosím o rady 4.10 odletáme a jak zjišťuji ceny letenek Jakarta-Bali jdou rapidně nahoru :(
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Air Asia, Lion - večerní let JKT-Bali ? 7 roků 5 měsíců #30182

• Alda
  • Alda's Avatar
  • Expert Boarder
  • Thank you received: 3
Predpokladam, ze priletite do Jakarty 5.10. a to je Patek! To znamena, ze ceny budou vyssi. Jediny rozumny let mi tam prijde Lion JT10 20:40 - 23:30 za 775.000Rp. Air Asia v 19:55 je momentalne za 912.500Rp (ty ceny se meni kazdou chvilku) ... ale necele 2 hodky na presun z terminalu 2 na 3 mi prijde jako hodne malo.... i kdyz uz to bude v noci a nebude to takovy blazinec.
V Sobotu je tam ve 4:30 Lion JT34 za 516.500Rp a nebo po poledni kazdou hodinu za 412.000Rp
Lion se da bookovat online a platit kartou. Jechich platebni system je ale strasne vybiravej a hodne ceskejch kreditek proste nebere. Me Raiffeisen neprosla, ale kamaradka s jinou kartou zaplatila bez problemu.
Mimochodem ve Ctvrtek 4.10. je tak jeste volna Batavia v 19:00 za 393.900Rp nebo Lion promo za 412.000Rp.
Poslední Úprava: 7 roků 5 měsíců od Tok.

Re: Air Asia, Lion - večerní let JKT-Bali ? 7 roků 5 měsíců #30183

• minibull
  • minibull's Avatar
  • Fresh Boarder
Ahoj moc děkuji za rychlou reakci. Musím zítra něco koupit. Přilétáme 5.10 v 18:05 vzhledem k vyzvednutí zavazadel, vyřízení víz a orientaci si myslím, že je nereálné asi odletět ten večer na Bali takže nás bude pravděpodobně čekat cesta do Jakarty a ubytování tam.

Odlétet bychom tedy chtěli nejpozději do 14hod druhý den tj. 6.10
koukala jsme právě na Air Asii kvůli platbě přes net, ale zaskočilo mě, že bych každému měla zvlášť platit i zavazadlo. Nevíš jak to je?

Děkuji

Re: Air Asia, Lion - večerní let JKT-Bali ? 7 roků 5 měsíců #30184

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Jedná se o low-cost, point-to-point společnost a za zavazadlo se za každý let, každou osobu platí. U Liona (Batavia, Sriwijaya atd.) je to s placením zavazadla podstatně jednodušší. Ještě je možné zkusit Citilink (low-cost Garudy). Nevím ale, jestli nyní létaj přímo JKT-DPS. "Velká" Garuda určitě létá, ale to bude asi za milion a víc.

Tok
administrator Tenggara

Re: Air Asia, Lion - večerní let JKT-Bali ? 7 roků 5 měsíců #30185

• minibull
  • minibull's Avatar
  • Fresh Boarder
Děkuji moc, dns už chci let pořídit a v podstatě lze platit tu Air Asia a Liona takže jdu zkusit co mi dnes nabídnou;)

Re: Air Asia, Lion - večerní let JKT-Bali ? 7 roků 5 měsíců #30186

• minibull
  • minibull's Avatar
  • Fresh Boarder
Vybrala jsme tedy Lion Air - nevít eprosím jak je tento dopravce bezpečný a jak je to u něj se zvazadly? Nebylo tam kromě možnosti cestovního pojištění ( které nevolím) žádná platba za zavazadla.. hradí se až na místě nebo jak to prosím je? Děkuji
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.438 seconds