Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: PŘEHLED LETENEK do Indo a JV Asie

Re: PŘEHLED LETENEK do Indo a JV Asie 16 roků 7 měsíců #281

• olda
  • olda's Avatar
  • Fresh Boarder
Olda: hele fakt nic ve zlym, ale přečti si ty předchozí příspěvky. :wink:
jinak poplatky byly 2 300,-

Takze znova:
Pokud letis z Prahy, tak se zrejme TF neplati, protoze o tom tam nic nepisou. Tvoje taxy vypadaji jako ciste.Kuwait airways je standartne provizní společnost. Ceny z Prahy tedy zahrnuji provizi. Ale cena za JKT je tam 18990,- kolik jsi vlastne zaplatil ty...myslim ze jsi psal mene?? Pokud toto opravdu provizi zahrnuje, samozrejme na to dame slevu. JInak jsou ale levnejsi tedka z Prahy Thajci, pokud tam nechcete byt dlouho.

U odletu z FRA, kde je cena 470 eur je skutecne napsano, ze je navrch Ticket fee 800kc...volba tohoto TF je na kazdem prodejci. Ja jsem ho po domluvou s GTS stanovil na 490kc.

Prispevky jsem si precetl, takze jestli ted tvrdi neco jineho nez maji na strankach, jsou lini si aktualizovat web :)

Jinak obecne o placení záloh. Normálně to prodejci nedelají (ASIANA, GTS, STUDENTAGENCY).Dokud to nezacvakas, vsechno je zdarma. Holt se to riskne.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: PŘEHLED LETENEK do Indo a JV Asie 16 roků 7 měsíců #282

• DonBruno
  • DonBruno's Avatar
  • Senior Boarder
olda: ta letenka cista vysla na nejakych cca. 18 500 . Uz je mame koupeny a letime tam na dyl nez mesic.
Jo ty Kuwaitaci jeste nabizi ze misto noci v Kuvajtu muzes stravit za stejny poplatek "one night in Bangkok" (to by mel Murray Head radost :lol: )
::professional londo::

Re: PŘEHLED LETENEK do Indo a JV Asie 16 roků 7 měsíců #283

• olda
  • olda's Avatar
  • Fresh Boarder
"one night in Bangkok" (to by mel Murray Head radost :lol: )

Nic proti Bangkoku, ale kdyz jsem naposled letel na delsi dobu do ASIE, tak jsem okamzite z letiste sedl na bus a odjel do Kanchanaburi...to je moje krev :-) Bangkok je nekdy dobrej akorat mezi 21-02 hodinou.... :lol: :lol: jinak me ten silnej provoz a neporadek moc tedy nebere...
  • Strana:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.377 seconds