Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: PŘEHLED LETENEK do Indo a JV Asie

PŘEHLED LETENEK do Indo a JV Asie 16 roků 7 měsíců #274

• olda
  • olda's Avatar
  • Fresh Boarder
Ahoj lidičky,
byl jsem požádán o sepsání aktuálních cen letenek do ASIE.
Takže tak provádím. Pokud najdu v průběhu času ještě něco výhodnějšího, dopíšu to sem.

PRG-Bangkok, AEROSVIT, měsíční tarif, originál cena 13500,-+tax, servisní poplatek se neplatí, poskytneme navíc 2-3 procenta slevy, poslední odlet je 31.10.

PRG- Kuala Lumpur, Singapore, Manila, Jakarta, Denpasar, Thai Airways, měsíční tarif, poslední odlet 23.6. (pak jeste můžete letet v průběhu září)., cena 16880,-+tax+snížený servisní poplatek 490Kč.

Frankfurt - Manila 490 eur+tax+ snížený servisní poplatek 490kč., Kuwait airways, půlroční tarif.

Frankfurt- Jakarta 470 Eur+tax+snížený servisní poplatek 490kč., Kuwait airways, půlroční tarif.

Samozřejmě je v nabídce i spousta jiných destinací.

Všechno z této nabídky je splatné u GTS int., ale musím to objednat já :D

Olda
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: PŘEHLED LETENEK do Indo a JV Asie 16 roků 7 měsíců #275

• DonBruno
  • DonBruno's Avatar
  • Senior Boarder
Tu JKT z Frankfurtu za 470 si muzete koupit normalka(=bez servisniho poplatku) u Kuwait Airways, viz. můj predchozi prispevek. (na cestu z Kuvajtu do Frankfurtu neni primy pripoj, takze si musite jeste koupit hotel , ale to uz se tady vsechno probiralo).

Olda: ty prvni dva lety (Aerosvit a Thai) znamena, ze se musis do mesice vratit ? A jsou oba ty lety uplatnitelne na "nemladez" ?
::professional londo::

Re: PŘEHLED LETENEK do Indo a JV Asie 16 roků 7 měsíců #276

• olda
  • olda's Avatar
  • Fresh Boarder
Tu JKT z Frankfurtu za 470 si muzete koupit normalka(=bez servisniho poplatku) u Kuwait Airways, viz. můj predchozi prispevek. (na cestu z Kuvajtu do Frankfurtu neni primy pripoj, takze si musite jeste koupit hotel , ale to uz se tady vsechno probiralo).

Olda: ty prvni dva lety (Aerosvit a Thai) znamena, ze se musis do mesice vratit ? A jsou oba ty lety uplatnitelne na "nemladez" ?

Prave ze stranek Kuwait airways jsem čerpal...je tam jasne napsáno manipulační polatek 800Kč v ekonomické třídě. 470eur prý totiž netto cena. O tom hotelu tam ale nic nepisou, to je jen v pripade odletu z Prahy ne?? Pokud letis z FRA, tak je to OK ne?

Pokud se tyka Bangkoku s Aerosvitem a Thaicu, je to pro všechny. Ted jsem jeste objevil zajimavou mesicni Hanoi az do konce podzima, mesicni za 14500+1400tax...taky z toho muzeme dat slevy 3 procenta.

Re: PŘEHLED LETENEK do Indo a JV Asie 16 roků 7 měsíců #278

• DonBruno
  • DonBruno's Avatar
  • Senior Boarder
Olda: ja jsem byl pred tydnem u nich v kancelari a pani o manipulačnim poplatku nemluvila (mozna umyslne). Ale (udajne) vsechny lety s Kuwait Airways z JKT, at letis odkud chces (PHA/Frankfurt nebo obojí), tak pri prestupu v Kuvajtu neni plynule napojeni do Frankfurtu, ale leti to az druhy den, proto si musis uzit luxusu hotelu. Tak mi bylo sdeleno. Mrkni na ty predchozi prispevky.

Re: PŘEHLED LETENEK do Indo a JV Asie 16 roků 7 měsíců #279

• olda
  • olda's Avatar
  • Fresh Boarder
Olda: ja jsem byl pred tydnem u nich v kancelari a pani o manipulačnim poplatku nemluvila (mozna umyslne). Ale (udajne) vsechny lety s Kuwait Airways, at letis odkud chces, tak pri prestupu v Kuvajtu neni plynule napojeni do Frankfurtu, ale leti to az druhy den, proto si musis uzit luxusu hotelu. Tak mi bylo sdeleno. Mrkni na ty predchozi prispevky.

Jeste jsem Ti zapomněl odpovedet, mesicni letenka samozrejme znamena, ze se musis do mesice vratit :)

Pokud to s tim hotelem nesedi, pak matou lidi na strankach www.kuwaitairways.cz, kde je toto napsano pouze u odletu z Prahy. Zitra si to proverim. Muzes mi sdelit kolik jsi zaplatil taxy?Spousta prodejcu o manipulačních poplatcích nemluví, soupne ho do tax a je to :cry:

Kazdej den posloucham radio, kde stale leti do eteru reklama Studentagency pojdte si k nam koupit nejlevnejsi letenky, pritom jejich letenky v kancelarich jsou jedny z nejdrazsich, protoze ke kazde navic vybiraji 750kc. Bohuzel i k tem, kde normalne funguje provize. Doufam ze na to dojedou :D
Ja taky prodavam letenky od Studentagency,ale za uplne jine ceny.

Kazdopande spousta uzasnych cen vubec v systemech neni a musej to lidi tahat z papirovych ceniku.

Re: PŘEHLED LETENEK do Indo a JV Asie 16 roků 7 měsíců #280

• DonBruno
  • DonBruno's Avatar
  • Senior Boarder
Olda: hele fakt nic ve zlym, ale přečti si ty předchozí příspěvky. :wink:
jinak poplatky byly 2 300,-
  • Strana:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.391 seconds