Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Letenky do Indonésie

Re: Letenky do Indonésie 16 roků 8 měsíců #170

• DonBruno
  • DonBruno's Avatar
  • Senior Boarder
Takze jak to tak sleduju, tak vazne je asi nejlepsi i s tim prespanim ten Kuwait, ya ? Ja pivo nepiju, tak to tam vydrzim. Doufam, ze bude v cene aspon vydatna snidane a falafel na cestu.

Jeste se da letet s Qatar Airways a to vyslo priblizne na stejny penize jak ten Kuwait (vcetne hotelu), ale za tuhle cenu to lita jen z Vidne (v dubnu) a letenku si muzes koupit jen v Rakousku, nebo ti to sezenou (poptaval jsem to v pobocce Ruefa Reisen, nebo to mozna bylo TUI), ale manipulacni poplatek je 1000 korun/osobu.
::professional londo::
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Letenky do Indonésie 16 roků 8 měsíců #258

• cmoud
  • cmoud's Avatar
  • Fresh Boarder
Objevily se velmi levne zpatecni letenky Praha - Denpasar s cenou pod 19 tisic korun bez tax.
V prodeji budou do konce rijna. V Pripade zajmu mi poslete maila na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a ja vam preposlu kontakt na prodejce.

tak zatim cmoud

Re: Letenky do Indonésie 16 roků 7 měsíců #266

• olda
  • olda's Avatar
  • Fresh Boarder
Pokud by chtěl někdo zdarma poradit s Indonésií, či sehnat nějaké levné letecké spojení, můžete se na mě s důvěrou obrátit(ther.aktualne.cz)...Rád Vám vypálím na CD i své autorské fotografie...jsou jich stovky(jsem zvědav, jestli muj prispevek odtud nevyletí, ale Martin Tocik mi to dovolil :D :D ) Super zažitky v Indonésii přeje cestovatel Olda

Re: Letenky do Indonésie 16 roků 7 měsíců #267

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Pokud by chtěl někdo zdarma poradit s Indonésií, či sehnat nějaké levné letecké spojení.... Super zažitky v Indonésii přeje cestovatel Olda

Ty se Oldo jmenuješ křestním jménem Cestovatel? Nebo je to titul (CSt.) ? :) Na tomto Fóru na hodnosti Cestovatel, Inženýr nebo Magistr moc nehledíme.
(Spletl sis to asi se stránkou Karla Wolfa, kde je Cestovatel nebo Dobrodruh významný titul, někdy mi to připadá omílané už skoro jako Soudruh :-) ).

Jinak bych rád upozornil, že se pouštíš na tenký led... na tomto Fóru a v našem sdružení neděláme nic jiného než radíme s Indonésií, a pokud se nepletu, nikdy jsme za to nechteli nic zaplatit. (Mozna nekdy maximalne pivo, pokud byla treba "individualni konzultace").

Jak jsem se tak dival na tve stranky, tvoje cesta z Medanu na Flores zabrala pouhych 6 tydnů, takže nevím, jaké zásadní zkušenosti nad rámec těch zdejších (zde dohromady cca 10 let pobytů a cest v Indonésii) jsi tam načerpal... Zdálo se mi trochu, že jsi tu zemi poznal zejména z pohledu autobusových nádraží...

Co bys ale mohl udělat, je přehled o letenkách a jejich aktuálních cenách (nejlevnejsi spolecnosti na jednotlivych trasach) do: Bangkoku, Kuala Lumpur, Singapuru, Manily, Jakarty a pripadne Denpasaru - proste co je nyni na jare a v lete k dispozici, a zalozit poradny novy prispevek. To by byla docela zasluzna vec! Diky!

Zdravim!

Tok
administrator Tenggara

Re: Letenky do Indonésie 16 roků 7 měsíců #268

• DonBruno
  • DonBruno's Avatar
  • Senior Boarder
Dneska jsem si byl koupit od Kuwaitaku letenku a vsiml jsem si, ze tam maji akci, ze odlety z Frankurtu do JKT jsou za 470 euro (+popl+1300 za hotel v Kuwaitu).
Komu by se chtelo, kodrcat do Frankfurtu nejakym levnym spojem, tak myslim muze nejakou tu tisicovku usetrit.
::professional londo::

Re: Letenky do Indonésie 16 roků 7 měsíců #273

• olda
  • olda's Avatar
  • Fresh Boarder
Ty se Oldo jmenuješ křestním jménem Cestovatel? Nebo je to titul (CSt.) ? :) Na tomto Fóru na hodnosti Cestovatel, Inženýr nebo Magistr moc nehledíme.
Jinak bych rád upozornil, že se pouštíš na tenký led... na tomto Fóru a v našem sdružení neděláme nic jiného než radíme s Indonésií, a pokud se nepletu, nikdy jsme za to nechteli nic zaplatit. (Mozna nekdy maximalne pivo, pokud byla treba "individualni konzultace").

... Zdálo se mi trochu, že jsi tu zemi poznal zejména z pohledu autobusových nádraží...

Co bys ale mohl udělat, je přehled o letenkách a jejich aktuálních cenách
Ahoj Martine a ostatní :)
Pokud jsem napsal u svého jména cestovatel, nemyslel jsem tím, že jsem nadčlověk, ale člověk, kterého cestování baví. Možná toto slovo někdy použiji z důvodu, že to byla má přezdívka tak v cca 10 letech, když jsem chodil ke Skautům a tenkrát jsem vůbec neměl tušení, že mě cestování tolik ovlivní. Jestli narážíš na titul v mém obchodním jménu, bohužel, už je tam a já také nenapadám Vaše o.s. za jménem :) Nechci, aby mi pak nějakej rejpal zařídil někde pokutu kvůli tomu, že nemám správně uvedené obchodní jméno na nabídce :)

Pokud jde o poskytování informací o Indonésii, tak když to vezmeš do důsledku, tak já nechci za individuální konzultace ani to pivo a individuální konzultací můj servis nekončí. Rozhodně nevím to, co víte Vy všichni dohromady, ale já jsem připraven se věnovat komukoliv, kdo o pomoc pak požádá. Technicky si představ, že by ti odjelo do Indonésie nezávisle třeba 20 lidí a nevím nevím, jestli by ses obtěžoval všem odepisovat na jejich emailové dotazy :)

...kvůli autobusovým nádražím jsem opravdu do Indonésie nejel... :D :D :D

...příspěvek o letenkách sem co nejříve vložím....doufám zítra.
Olda
Time to create page: 0.351 seconds