Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Letenky do Indonésie

Re: Letenky do Indonésie 16 roků 9 měsíců #162

• Lucie
  • Lucie's Avatar
  • Fresh Boarder
Letel nekdo z Vas uz s temi Kuwaitany? Nejak mi nereaguji na maily, poptavam u nich ceny a nic.
pepa
Leteli s nimi zde pritomni strejdapojidac a samira. Na maily pokud vim Kuwajtaci reaguji. Sidli na Betlemskem namesti. Je zajimave, ze tam prodava Indonesanka pani Harto Bendová. Spatne u nich je, ze letaji jen 2 lety tydne. Ale za tu cenu :-)

Ahojky, kde přesně sídlí ta Kuwajtská letecká společnost na Betlémském náměstí? Díky Lucie
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Letenky do Indonésie 16 roků 8 měsíců #164

• DonBruno
  • DonBruno's Avatar
  • Senior Boarder
:!: :!: Kdo je rozhodnut letet s Kuvajtakama, tak pozor, tohle mi prislo dneska
Dovolujeme si Vas informovat, ze letecka spolecnost Kuwait Airways menili letovy rad z Jakarty. Ted neni zavazne spojeni z Jakarty-Kuwait-Frankfurt, musite presnoc v Kuvajtu. CENA letenky 18490+LET.POPL 2300 KC nezahrnuji ubytovani na 3* hotel v tranzitni arealu ktera stoji 1300kc/noc/osobu v dvouluzkovy pokoj. Vizum do Kuvajtu neni potreba protoze budete jen v tranzitni aeralu na letiste.
Ale porad to asi vychazi na nejlevnejsi letenku :!: :!: :!: byl nekdo v Kuvajtu na letišti ? je to tam hroznej vodvaz ? :wink:

Lucie: CK Blue Sky Travel - GSA Kuwait Airways
Betlemske nam. 6, 110 00 Praha 1
Czech Republic
Tel : +420 222 222 236
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
::professional londo::

Re: Letenky do Indonésie 16 roků 8 měsíců #165

• Anonymní
  • Anonymní's Avatar
Jee me ted prislo to same. Adam (cmoud) me upozornoval ze Kuwait obcas udela to, ze zrusi let a pak te nuti nocovat na letisti. Me to udelali vcera zrusili let 8.4. a prebukovali me na 5.4. chybi tam ale dalsi navazne lety. Poletim asi s Thaicema, nebo s Cathay.
Obavam se ze na letisti v Kuwaitu to asi moc velkej vodvaz nebude, tam podle mne nesezenes ani pivo.
pepa

Re: Letenky do Indonésie 16 roků 8 měsíců #167

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Poletim asi s Thaicema, nebo s Cathay.
Ikane hiu, zajimaly by mne ceny u Thajcu, a kde to lze koupit (tamtez co Kuwait Airways?) Bylo by to dobre kvuli milim, ktere u nich muzu sbirat, potrebuju uz jenom jeden let do na pristi letenku do Indo. zdarma.

Kuwait Airways leta jen 2x tydne, nizkou cenu mas za takto podivnou spolecnost. U Singapore Airlines (nejlepsi co na techto linkach existuje) by se ti to nestalo.

Tok
administrator Tenggara

Re: Letenky do Indonésie 16 roků 8 měsíců #168

• ikan hiu
  • ikan hiu's Avatar
  • Senior Boarder
Thaici nejsou moc levni, ale mile jsou take duvod proc letet (jsem na tom stejne).
Letenky mi rezervovali Student agency a je to cena z Prahy pres Frankfurt a Bangkok do Denpasaru (ja si asi dopreju nejakou tu thajskou masaz na ceste zpet)
** * VYRIZUJE LENKA VRBACKA 542 424 208, 800 100 300
** * Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript FAX 542 424 240
** * CENA LETENKY 23737 + 800 TF + LET. POPL. CCA 3700
** * VYSTAVENI A UHRADA LETENKY NEJPOZDEJI 15. 3.
** * POKUD NEBUDE LET. SPOL. URGOVAT DRIVEJSI VYSTAVENI
** * PLATNOST LETENKY 6 - 30 DNI
** * MAX. PLATNOST LETENKY
** * STORNO NEJ. 24H PRED ODL. Z PRAHY CZK 2560 + TF 500
** * ZMENA JEN ZP. DATA ZA CZK 3200 + TF 500
** * POVOLENA VAHA ZAVAZADEL 20 KG

Spolecnost Thai Airways ma svuj program nazvany Royal Orchid Plus, do programu se lze prihlasit na www.thaiair.com.
Jsou take ve Star Aliance tzn. ze pokud jiz mas kartu napr. na Lufthansu meli by si mile navzajem uznavat.

Re: Letenky do Indonésie 16 roků 8 měsíců #169

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Kvuli milim doporucuji Singapore Airlines, bez problemu naskacou mile na Lufthanse. Většina mílí, které mám, je stejně od Singapore Airlines. Economy třída má pořád málo místa i v SIA, ale servis je velmi dobrý.

Jednou jsem (poprvé a naposled) v letadle vrhnul (následky jednoho konkretniho pokrmu v Surabayi a prezrani na lince Surabaya-Singapur :-) a chtel jsem lahev vody, posadka mi okamzite naservirovala vodu v malych 200 ml kelimkach (asi 6 ks), s omluvou, ze na vodu ve flasce nemam v economy class narok. Servirujou ale zmrzlinu, kartacky na zuby, ruzne drobnosti...

Pokud vím, aktuální spec. cena za měsíční letenku je 22.900 Kč + taxy (do JKT), odlet do 30.6. Web: www.singaporeair.cz

Tok
administrator Tenggara
Time to create page: 0.364 seconds