Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Letištní taxa

Re: Letištní taxa 16 roků 7 měsíců #286

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Historky o tom, jak někdo nezaplatil a předstíral, že nemá love, sem raději netahej- nebo tahej, ale s patřičným komentářem. Podle mého názoru to byl buď blb (že mu nezbylo) nebo vyčůranej prevít. (Třetí možnost - okradení - je dost nepravděpodobná). Bohužel Češi jsou škrti i v ultralevné Indonésii a dělají takovéhle scény. Také jsem o jednom takovém případu slyšel, i když se jednalo o nezaplacení peněz za nadváhu (100 kg zavazadel).

Tok
administrator Tenggara
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Letištní taxa 16 roků 6 měsíců #368

• olda
  • olda's Avatar
  • Fresh Boarder
Historky o tom, jak někdo nezaplatil a předstíral, že nemá love, sem raději netahej- nebo tahej, ale s patřičným komentářem. Podle mého názoru to byl buď blb (že mu nezbylo) nebo vyčůranej prevít. (Třetí možnost - okradení - je dost nepravděpodobná). Bohužel Češi jsou škrti i v ultralevné Indonésii a dělají takovéhle scény. Také jsem o jednom takovém případu slyšel, i když se jednalo o nezaplacení peněz za nadváhu (100 kg zavazadel).
No bohužel to byla ta treti moznost, ze ho na Bali trochu ocesali. Samozrejme to nikomu nedoporucuju delat, protoze tezko rict, co bude po takovem oznameni celnikum nasledovat.
Poslední Úprava: 13 roků 4 měsíců od Tok.

Re: Letištní taxa 16 roků 5 měsíců #571

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Domací taxa je v Jakartě stále 20.000 Rp (ne 30.000 Rp jak pise kolega čmoud), jinde o neco méně (např. Medan 15.000 Rp, Padang 16.000 Rp, Banda Aceh 10.000 Rp). Vcelku mirná položka.

Tok
administrator Tenggara
  • Strana:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.324 seconds