Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Letenky Jakarta

Re: Letenky Jakarta 8 roků 3 měsíců #30071

• Hanka S.
  • Hanka S.'s Avatar
  • Junior Boarder
Emirates má opět akci na letenky z Prahy, dají se sehnat do Jakarty za 15 tis.

Akce platí jen do konce srpna a jsou tam zajímavé ceny i do jiných destinací v Asii.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Letenky Jakarta 8 roků 3 měsíců #30075

• Hanka S.
  • Hanka S.'s Avatar
  • Junior Boarder
Tak jsem objevila ještě jednu zajímavou akci. Lufthansa má odlety z Prahy do Singaporu ve vybraných termínech za 12 169,- Akce však platí pouze do 23. 8. 2011 a na odlety na od září tuším do listopadu.

Re: Letenky Jakarta 8 roků 3 měsíců #30077

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Dík za informace, ještě kdybych tak mohl odletět...snad aspoň někdo jiný.... Předpokládám, že různé akce se najdou i dále. Emirates, Lufthansa, Qatar, Korean, Turkish, atd., seznam rozumných alternativ je docela dlouhý a záleží jen na aktuální výhodnosti. Jinak mám dojem, že JKT by mohly nabízet snad už i ČSA v code-share se společností Etihad přes Abú Dhabí.

Tok
administrator Tenggara

Re: Letenky Jakarta 8 roků 3 měsíců #30078

• Hanka S.
  • Hanka S.'s Avatar
  • Junior Boarder
JJ myslím, že to budou mít, ale v tuhle chvíli je hrozně těžké se k těm cenám nějak dohrabat. Nemají to tam ještě nějak pořádně ošetřený. No my využili akce od Emirates do Singapuru cen 15 000 a hned druhej den jsem objevila tohle od Lufthansy. No co aspoň má Emirates lepší servis a všehovšudy s nimi lítám radši. Ještě potřebuji sehnat nějakou levnou jednosměrnou letenku na Bali, ale teď se mi tam zdá všechno nějak drahé ať už Airasie, garuda, tiger, lion . . .

Ale odlétáme až 19. 10. tak se snad něco do té doby objeví.

Re: Letenky Jakarta 8 roků 3 měsíců #30079

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
To jde o letenku JKT-Bali ci SIN-Bali ? Pokud se jedna o domestic, muzu v pripade nouze pozadat indoneskou sestrenici, pracuje v cestovce, ovsem Air Asia je lepsi reseni. Akorat bych jim neveril 100%, mel jsem problemy s navracenim penez za predem zrusene lety.

Tok
administrator Tenggara

Re: Letenky Jakarta 8 roků 3 měsíců #30080

• Hanka S.
  • Hanka S.'s Avatar
  • Junior Boarder
No letos to mam trochu slozitejsi, letim Singapur - Bali potom Bali - Kuala Lumpur a KL - Singapur (tady asi nakonec zvolím bus, a přesunu se co nejvíce na jih) Air Asia jsem zatím využila jen dvakrát, ale nemůžu si stěžovat. Každopádně teď tam jsou jen regular price, takže si počkám a třeba se nějaké to promo objeví.
Time to create page: 0.383 seconds