Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Letenky Jakarta

Odp.:Letenky Jakarta 9 roků 5 měsíců #2091

• mohim
  • mohim's Avatar
  • Fresh Boarder
Můžu se zeptat, jakým způsobem vlastně na zlevněné letenky nebo nějaké speciální akce narazíte? Zkoušet různé odlety u různých leteckých společností a podle ceny se tak orientovat? Není nějaký jednodušší způsob? Chtěli bychom letět na Bali až koncem června příštího roku, tak nevím, zda se vyplatí koupit letenky už teď, nebo stále čekat? Poradíte, prosím, někdo?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Letenky Jakarta 9 roků 5 měsíců #2092

• Hanka S.
  • Hanka S.'s Avatar
  • Junior Boarder
Já tak nějak vždycky prouzdám po netu zkouším studenta a královnu potom i nějaké německé či anglické servery, taky stránky aerolinek jestli nemají nějakou akci, u toho samozřejmě kombinuji ty přílety a odlety a datumy atd.
Jestli na tohle ale nemáš čas nebo nervy(což je potřeba) tak zkus kontaktovat pana Oldřicha Théra je na adrese www.bali.sletenkou.cz Je vážně velice obětavý a dokáže sehnat za výborné ceny letenky téměř kamkoliv.
Poslední Úprava: 9 roků 5 měsíců od Hanka S..

Odp.:Letenky Jakarta 9 roků 5 měsíců #2093

• mohim
  • mohim's Avatar
  • Fresh Boarder
Děkuji za odpověď:cheer: . Na p. Thera už mám kontakt z dřívějška, jakmile si budu jista termínem odletu, ráda se na něj obrátím.

Odp.:Letenky Jakarta 9 roků 5 měsíců #2094

• MSK
  • MSK's Avatar
  • Fresh Boarder
Koukal jsem na Emirates a opravdu jsou letenky do Jakarty za 14025kč... takže 6tis v pytli za včasný nákup v červenci
:huh:
Chtěl jsem zrušit letenky a koupit nové, bohužel srážka je 5135kč (aspoň podle Emirates v Praze), kolik je doopravdy nelze zjistit přes jejich stránky...
:lol:
Jesště poznámka: lze objednat i platit přímo přes Emirates na netu, ne jak tvrdí že to nelze a připlatit v Praze 800kč za službu
:)
Upozornění které jsem dostal přímo z Indonésie: při odletech z Bali prosím zamykat zavazadla, dost tam vykradávají bágly, jinde prý takové problémy nejsou!

Odp.:Letenky Jakarta 9 roků 5 měsíců #2095

• Hanka S.
  • Hanka S.'s Avatar
  • Junior Boarder
JJ jde to přímo přes ně a ta srážka je fakt kolem 5 tisíc. Mám to na letence. Díky za radu s tím zamykáním;)

Odp.:Letenky Jakarta 9 roků 5 měsíců #2096

• MSK
  • MSK's Avatar
  • Fresh Boarder
Částky se liší, informace které jsem našel taky, a bohužel zjišťuji už potřetí že Emirates v Praze nepodávají správné informace ke škodě zákazníků...
Time to create page: 0.339 seconds