Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Letenky Jakarta

Letenky Jakarta 9 roků 9 měsíců #1983

• martina88
  • martina88's Avatar
  • Fresh Boarder
Ahoj všem!
Chystáme se o prázdninách (okolo 15.7.-15.8.)do Indonésie ale nemůžeme najít žádné cenově přijatelné letenky.( do 20 tisíc)Projízděla jsem tady na foru ostatní rady a tipy na levné letenky ale jsou poněkud zastaralé.

Tak kdyby někdo měl nějaké aktuální info tak budu moc ráda.

Díky Martina
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Letenky Jakarta 9 roků 9 měsíců #1984

• Niemandos
  • Niemandos's Avatar
  • Fresh Boarder
Ahoj Martino,
tak jsem se zběžně podíval na Student Agency a teď tam mají ve speciální nabídce Jakartu s Turkish Airlines za 17,5 tis (odlet z Prahy.) Musela bys ale letět o něco dřív (konec června).Nebo v normální nabídce jsem našel z Mnichova 19,1 tis (Qatar Airways).

Měj se

Pavel

Odp.:Letenky Jakarta 9 roků 9 měsíců #1985

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Já jsem měl zarezervované Turky na srpen za cca 20 tisíc z Prahy, nechtěl jsem už jezdit z Mnichova či Vídně. Nicméně Qatar Airways z Mnichova na září za 13 tisíc mne přesvědčilo...to byla ovšem speciální časově omezená sleva v Německu. Jinak, ceny pod 20 tisíc jsou se teď moc neobjevují. I Emirates mají cca 25 tisíc. Těžko poradit, rady tu zastaralé jsou, ale žádný jasný návod, jaké letenky jsou NEJ, neexistuje. Zkusil bych pátrat i po Singapuru, Bangkoku apod., přelety do Jakarty se dají podniknout s Air Asia a případně dalšími společnostmi. Rozdíly v cenách ale nebudou výrazné.

Mimochodem, měl jste někdo co do činění se Zákaznickým centrem Air Asia? Přehodili mi let o 3 hodiny dříve a je s tím problém, písemně nereagují...

Tok
administrator Tenggara

Odp.:Letenky Jakarta 9 roků 8 měsíců #2006

• hang
  • hang's Avatar
  • Fresh Boarder
ahoj, teď jsem sehnala letenky s Emirates z Hamburku za cca 15 tisíc, vlak hamburk-pha za 1600, tak jestli ještě sháníte, zkus se mrknout :-)

Odp.:Letenky Jakarta 9 roků 8 měsíců #2007

• Alda
  • Alda's Avatar
  • Expert Boarder
  • Thank you received: 3
Pak dni jeste pobezi akce s Lufthansou z Prahy. Celkovy cas Praha - Jkt je 19,5 hod. Cana 16800 a max. doba 3 mesice, Odlet od 1.11.2010 - 31.3.2011.

Odp.:Letenky Jakarta 9 roků 8 měsíců #2008

• MSK
  • MSK's Avatar
  • Fresh Boarder
Zdravím!
Já se chystám ve čtyřech do Indonésie v říjnu na cca 27 dní (projet Sulawesi, oba Timory, Flores, Komodo, Bali) a sehnat letenku pod 20tis je problém. Zatím vychází Turkish Air z Prahy za 18.200, z Německa za 16.200 ale ta cesta tam a zpět je o ničem... Pokud někdo objeví nějakou výhodnou akční nabídku na říjen, sem s ní! Díky moc.
PZT
Time to create page: 0.325 seconds