Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Zkušenosti s Emirates

Zkušenosti s Emirates 13 roků 5 měsíců #1783

• Petr Káňa
  • Petr Káňa's Avatar
  • Fresh Boarder
Koupil jsem on-line letenky z Londýna do KUL s Emirates. Máte někdo s nimi zkušenosti. Prý mají v letadlech docela dost místa na nohy (jaktože oni a jiní ne?)a vůbec jsou prý fajn. Nevím, jestli na palubě podávají pivo a alkohol?
Díky moc.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zkušenosti s Emirates 13 roků 5 měsíců #1787

• Radka
  • Radka's Avatar
  • Fresh Boarder
Ahoj, zkusenosti s Emirates mám a jen ty nejlepší (Mnichov-Dubai-KUL a letos Mnichov-Dubai-JKT). Řekla bych, že s místem na nohy je to v jejich letadlech stejné jako v každém boeingu nebo airbusu, pokud teda nemáš business nebo první třídu, která má prakticky lůžkovou úpravu, nebo nesedíš u nouzového východu. Dají si hodně záležet na cateringu (zlatě tištěné menu, na něm bežně uzený losos, kachní paté, krevety, sofistikované dezerty a taky ten alkohol - pivo, víno, připlácí se jen za šampaňské). Vychytaná je zábava na palubě, spousta filmů na principu VOD (sám si pustím co chci a kdy chci), her, hudba... Zakládají si taky na multilingvním palubním personálu, klidně můžeš narazit na letušku, která mluví česky nebo slovensky. No ale už to zní jako reklama, tak si to prostě užij. Jediné mínus může být čekací doba na terminálu v Dubaji, ale i ten za jednu návštěvu stojí.

Odp.:Zkušenosti s Emirates 13 roků 5 měsíců #1795

• travelus
  • travelus's Avatar
  • Fresh Boarder
souhlasim, leteli jsme s emirates do indie z mnichova a servis super, letenky se koupi jednoduse online, i ty jejich stranky dobre funguji, dobra kontrola letu, online check-in... a na terminalu v dubaji jsem byl naopak rad za ten cas, aspon jsme si pekne nakoupili :-)
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.386 seconds