Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Zážitky z cest: Bali, Jáva, Sumatra

Zážitky z cest: Bali, Jáva, Sumatra 14 roků 1 týden #1618

• tondafolk
  • tondafolk's Avatar
  • Fresh Boarder
Ahojte vespolek,

onehdy si tu Tok stěžoval, že každej žádá o radu před cestou a málokdo pak popíše svoje zkušenosti z cest. Taky jsme tu před cestou dostali pár cenných informací, tak abychom s těchto super stránek jen netěžili, jdeme taky se svou troškou do mlýna... Vzhledem k tomu, že popis našich zážitků z Bali, Jávy a Sumatry je trošku obsáhlejší, odkážu Vás přímo na náš blog: www.novyzeland.bloguje.cz

Předem ale upozorňuju, že, ač jsme se snažili být objektivní, leccos je určitě zkreslené a pokroucené subjektivními dojmy, takže pokud se chystáte vyrazit do námi navštívejech lokalik, berte naše informace a dojmy trošku s rezervou :-)

Tonda & Bára
Poslední Úprava: 14 roků 1 týden od tondafolk.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zážitky z cest: Bali, Jáva, Sumatra 14 roků 1 týden #1619

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Dík... na první pohled to vypadá jako fajn zápis... prozkoumám to podrobněji.

Hned mi tam padlo oko na Z Sumatru a mám dotaz: "tradiční královský palác" v Pagaruyungu nedaleko Batu Sangkar ještě stojí ?? Domníval jsem se, že loni lehl popelem. Zřejmě byl tedy zase "zrekonstruován".

Tok
administrator Tenggara

Odp.:Zážitky z cest: Bali, Jáva, Sumatra 14 roků 1 týden #1621

• tondafolk
  • tondafolk's Avatar
  • Fresh Boarder
Ahoj! Díky.

:-) Abych se přiznal, jestli leh' popelem, nevim :-) Nás k němu doved' 5 let starej Lonely Planet, kde psali o paláci nemnoho.. A "pani průvodkyně" (nebo spíš pani domácí z domečku za palácem) mluvila anglicky skutečně prachbídně (přesto líp, než my indonézky :-)), takže jsme toho moc nepochytili... Ale každopádně stojí a ač rozhodně nevypadá zchrátrale, novotou taky úplně nečiší, tak těžko říct... Pokud bylo např. použitý starší dřevo, je možný, že je byl rekonstruovanej...

T.
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.444 seconds