Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Social visa

Re: Social visa 7 roků 5 měsíců #30200

• Ela
  • Ela's Avatar
  • Fresh Boarder
Přesně jak říkáš, ani jsem odkaz na víza na nových webových stránkách nenašla! Proč se pustili do takové změny, která to lidem ještě víc znepříjemní.
Ok, vyřídím si vízum na místě. Spíš mě zajímalo, zda tam s tím nebývají větší problémy. Nikam nepřelétám, takže ok.

Ještě se optám. Dají se rezervovat letenky např.od Garuda Arlines přes internet? Nebo se musejí rezervnout a koupit přímo v místě stánku? Popř. jakou letenckou společnost doporučuješ na krátkej let z Jávy na Bali?

Díííííky
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Social visa 7 roků 5 měsíců #30201

• Ela
  • Ela's Avatar
  • Fresh Boarder
Přesně, taky jsem to zaregistrovala. Popravdě jsem se to tam ani nesnažila najít, jen jsem listovala stránkami a koukala jsem jako blázen...
Ok, vízum vyřídím na místě, spíš mě zajímalo, jestli tam nebudou s vyřizováním větší problémy, nikam nepřelétám, takže v poho.

Ještě se zeptám na jednu věc. Netušíš, jestli např. Garuda Arlines umožňuje rezervaci letenek, popř. prodej přes internet? Jakou místní leteckou společnost (nízkonákladovku) upřednostňuješ? Chci se dostat z Jávy na Bali...

Dííííky

Re: Social visa 7 roků 5 měsíců #30202

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
To jsem rád, že se stánky nezdají strašné pouze mně. Co se týče nízkonákladovek, v oddíle "Rádce" se podívej na vlákno, kde jsme cestu na Bali zrovna řešili.

Tok
administrator Tenggara
Time to create page: 0.348 seconds