Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Qatar Airways II.

Qatar Airways II. 15 roků 5 měsíců #1225

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Muze nekdo poradit, jak vystavit letenku Qatar Airways zaplacenou online? Nebo to bude e-ticket, ktery vytisknou az ve Vidni na letisti??

Tok
administrator Tenggara
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Qatar Airways II. 15 roků 5 měsíců #1227

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
Tak já odpovím sám (protože Libor mi odpověděl soukromou zprávou), a přidám, co jsem dalšího zjistil.

E-ticket je možné zarezervovat/ zaplatit prostřednictvím platební karty online, ale platba letenky proběhne až v době VYSTAVENÍ. Vystavení e-ticketu zarezervovaného online v ČR nyni asi nelze, jelikož Qatar Airways zde zrušili pobočku/ zastoupení generálním agentem. Letenku je možné vystavit třeba ve Vídni.

Není mi známo, zda náhodou nestačí vystavení e-ticketu až při příchodu na letiště před odletem, jelikož se nejedná o klasickou letenku, ale pouze o kus bílé potisklé A4 zvané e-ticket.

Nakonec jsem oslovil notoricky známého agenta letenkáře, Oldu Théra. Můj dotaz ho zastihl sice v Číně, nicméně přesto promptně ve spolupráci s GTS International zarezervoval letenku dle mých požadavků (rezervační systém ukáže ceny v EUR na konkrétní kombinace letů dle aktuální obsazenosti knihovacích tříd). Manipulační poplatek GTS jsem díky Oldovi neplatil.

A teď slíbená zjištění: veškeré destinace v JV Asii stojí z Frankfurtu či Mnichova slušných cca 500 EUR (RT) + tax, někdy i méně, pokud se Vám podaří najít nějaký neobsazený let a knihovací třídu V.
Lze libovolně kombinovat destinace jako JKT, Denpasar, SIN, KL, Bangkok (352 EUR), Cebu, Manila, Yangon (Myanmar), snad i Indii a jiné destinace.
Systém pak vypočítá výslednou cenu dle ceny jednotlivých segmentů, záleží na tom, do jaké knihovací třídy se dostanete.

Tok
administrator Tenggara

Odp.:Re: Qatar Airways II. 14 roků 6 měsíců #1438

• infrastellar
  • infrastellar's Avatar
  • Senior Boarder
Ahoj, mas nejaky tip na letenku do Jakarty?

Ja som nasiel Kuwait airlines za 18000 vratane poplatkov. To je dobra cena vsak?

Marek

Odp.:Re: Qatar Airways II. 14 roků 6 měsíců #1441

• Alda
  • Alda's Avatar
  • Expert Boarder
Taky uz mi lezi tady na stole :-)
Jinak ta cena 18000 neni jeste vcetne vsech poplatku. jeste je treba pripocitat manipulacni poplatek za vystaveni letenky (u kuwaitair 900Kc, Olda Ther mozna bude levnejsi) a letistni poplatek v Jakarte (podle poslednich informaci je uz udajne (nemam overeno) 150.000rs. Predtim to bylo 100.000rs
nabidka je platna pro lety od 1.4. do 10.5. (je letim 2.4.)
dalsi akce je mozna na podzim

Odp.:Re: Qatar Airways II. 14 roků 6 měsíců #1442

• infrastellar
  • infrastellar's Avatar
  • Senior Boarder
Ja som rezervoval cez studentagency.cz

Suma bola konecna, tesne pred zaplatenim.

Termin druha polovica maja do prvej polovice juna. Takze celkom slusne.

Odp.:Qatar Airways II. 14 roků 6 měsíců #1443

• pavelcigi
  • pavelcigi's Avatar
  • Junior Boarder
Od listopadu 2007 odletová taxa mezinárodní lety 150 000IDR, takže místo dvou založit tři modré!

(např já jsem se to dověděl při čekinu v DPS, a v kapse jen dvě :-( )
  • Strana:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.352 seconds