Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Zpáteční letenka a víza

Re: Zpáteční letenka a víza 15 roků 6 měsíců #1195

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Podle dostupných informací je potřeba jak itinerář, tak výpis z účtu. To ale neznamená, že itinerář či výpis bude nějak významně přezkoumáván. Musí se to přece zařadit do šanonu, co kdyby si to Jakarta vyžádala... (můj odhad).

Je to prostě formální náležitost, přesně jak je to psané v článku o vízech. V tom článku sice něco chybí, ale nic tam snad není výrazně špatně. Nebo ano?

Mimochodem, akce Air Asia není špatná, koupit si předem letenku třeba z Padangu do KL dává smysl, i když se teď zdá být jakoby "zadarmo", ale nejrůznější poplatky vyjdou na cca 500 Kč.

Jinak, zkoušel jsem i přerezervování zaplacené letenky u Air Asia a jde to (za poplatek) bez problémů.

Tok
administrator Tenggara
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Zpáteční letenka a víza 15 roků 6 měsíců #1196

• maybe
  • maybe's Avatar
  • Fresh Boarder
Vůbec nechci říkat, že by tady mělo být něco špatně,čerpám z více zdrojů a někdy nejsou ty info stejný. Myslím, že se tady odvádí dobrej kus práce a tak. Ještě jednou díky :D

Re: Zpáteční letenka a víza 15 roků 6 měsíců #1197

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
No, snažil jsem se zjistit, jestli jsme se třeba někde "nesekli".

Proč vlastně nekupujete zpáteční letenku, chcete do Malajsie, odlet z KUL či SIN?

Kdyby bylo něco dalšího, tak jsem (jsme) pořád tady, v sekci FAQ :-)

Tok
administrator Tenggara

Re: Zpáteční letenka a víza 15 roků 6 měsíců #1198

• maybe
  • maybe's Avatar
  • Fresh Boarder
No chceme jet z Indonesie do Thajska od července do prosince, tak když bysme si koupili letenku z Frankfurtu do KL (zpatecni), tak bysme tam mohli litat s Airasia a bylo by to v poho,kdyz uznaj elektronickej listek v Indonesii :lol:

Re: Zpáteční letenka a víza 15 roků 6 měsíců #1199

• maybe
  • maybe's Avatar
  • Fresh Boarder
Tak sme zase přišli na jeden dotaz, jestli někdo něco nevíte jestli by na indonézské ambasade uznali prijezdovou letenku do Jakarty a odjezdovou z Bangkoku? Ted kdyz to tak pisu tak to zni celkem hloupe, ale zeptat se musim. Vim, ze asi pouzijeme Airasia nekdy az tam budeme, ale nebude to třeba na cestě z Indonesie ven a kupovat si to jen jako doklad, ze z Indonesie zmizime . . . . jestli ho teda navic uznaj . . . .. .

Re: Zpáteční letenka a víza 15 roků 6 měsíců #1200

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
Neuznali. Muzes mit treba letenku do Nairobi a zpatky z Jakarty, ale ne obracene, kdyz to prezenu. Zpatecni letenka nemusi byt dalkovka. Staci Medan- Penang, nebo cokoliv jineho. M.

Tok
administrator Tenggara
Time to create page: 0.408 seconds