Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Zpáteční letenka a víza

Re: Zpáteční letenka a víza 15 roků 6 měsíců #1201

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Ještě jsem se chtěl zmínit: můžeš mít samozřejmě letenku s příletem do Jakarty a odletem z Bangkoku, ale na ambasádě jim ukážeš pouze elektronickou letenku pro odlet z Indonésie (třeba) s Air Asia, třeba do KL. (Můžete se pak z KL podívat i do Singapuru, Melaky a jiným místům na jih od KL).
Na indonéské ambasádě prostě akorát musejí mít ofocený doklad, že zas opustíš jejich zemi. Bylo by dobré tam přiložit i ten přílet do Jakarty, aby byli schopni stanovit počet dní pro udělení víza. Co kdyby přijela kontrola z Jakarty... proto se byrokratickým pravidlům musí vyhovět. A proto se na ně moc nemůže s nějakou logikou, s nějakými novinkami nebo po nich požadovat nějakou velkou flexibilitu.

Tok
administrator Tenggara
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Zpáteční letenka a víza 15 roků 6 měsíců #1202

• maybe
  • maybe's Avatar
  • Fresh Boarder
Ahoj diky za info, volala jsem na ambasadu a teda e-ticket mit muzeme, coz je super, ale potom co jsme objednali listky od Emirates se nam nedari u Airasia. Je tu nejaka jina alternativni letecka spolecnost, kterou nekdo znate a mate vyzkousenou? dik Katka

Re: Zpáteční letenka a víza 15 roků 6 měsíců #1203

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
potom co jsme objednali listky od Emirates se nam nedari u Airasia

Co myslíš tím "nedaří se"? Všechno plné na půl roku dopředu?? To snad ne..

Jinak můžeš zkusit ještě Tiger (Padang) nebo JetStar / Valuair (Jáva, Bali), ale vyzkoušené je nemám.

Tok
administrator Tenggara

Re: Zpáteční letenka a víza 15 roků 6 měsíců #1204

• maybe
  • maybe's Avatar
  • Fresh Boarder
"nedaří se" tzn že nefungujou www stránky,teda aspoň nám, už to zkoušíme týden, zadám kdy kam a prostě to nepostoupí. Tak nevim jestli jim vůbec nefungujou nebo je to jen dočasně. Jinak díky.

Re: Zpáteční letenka a víza 15 roků 6 měsíců #1205

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
Já jsem zkusmo zadal let na 20.5. a bez problémů jsem se dostal až k poslednímu kroku- placení. Vzácně, v dobách zvýšené poptávky, bývají problémy se zpracováním Vaší transakce, může to vydat nějaké hlášení, že "Server is busy" nebo něco takového, což se mi stalo asi jednou. Jinak jsem nikdy problémy neměl. Zkuste zkusmo jiné datum, jinou destinaci, jiný prohlížeč, jiný počítač. Není hned důvod ptát se po jiné společnosti. Já jsem přes Air Asia kupoval už asi 15 letů a neměl jsem žádný problém.

Tok
administrator Tenggara

Re: Zpáteční letenka a víza 15 roků 6 měsíců #1209

• ikan hiu
  • ikan hiu's Avatar
  • Senior Boarder
Neuznali. Muzes mit treba letenku do Nairobi a zpatky z Jakarty, ale ne obracene, kdyz to prezenu. Zpatecni letenka nemusi byt dalkovka. Staci Medan- Penang, nebo cokoliv jineho. M.
Cau Toku, me to pani K. loni uznala, mel jsem letenku Praha-Singapore a Singapore-Praha s tim, ze v zbytek si poresim mistnimi lowcoasty, coz jsem take udelal. Pravda je ta, ze pani K. me s tim na poprve vyrazila a rekla, ze visa proste nedostanu. Kazdopadne jsem se nedal a po tom co jsem prokazal dostatek penez na uctu se sla optat "sefa" a visa jsem normalne dostal. Tim nechci rict, ze je to bezna praxe, spise vyjimka potvrzujici pravidlo. V podminkach vydani viza je jasne napsano ze musis mit letenku s odletem z Indo.
Time to create page: 0.356 seconds