Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Zpáteční letenka a víza

Zpáteční letenka a víza 15 roků 6 měsíců #1188

• maybe
  • maybe's Avatar
  • Fresh Boarder
Chtěla jsem se zeptat když chci do Indonesie přiletět a chci pokračovat jiným způsobem (lodí busem čímkoliv) do dvou měsíců do Malajsie, dostanu vízum když nebudu mít zpáteční letenku??? Máte někdo zkušenosti? Díky za odpověd
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Zpáteční letenka a víza 15 roků 6 měsíců #1189

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Předpokládám, že hodláš žádat v Praze. To je celkem podstatná skutečnost, jelikož mnoho různých indonéských ambasád roztroušených po světě má různá pravidla. V Praze je praxe taková, že zkrátka musíš předložit zpáteční lístek z Indonésie. Nemusí to být letenka. Vtip je v tom, že lodní lístek z Medanu či Batamu těžko seženeš "na dálku".

Pomohl jsem ti? Zkus to řešit letenkou od Air Asia. Elektronickou letenku uznávají.

Tok
administrator Tenggara

Re: Zpáteční letenka a víza 15 roků 6 měsíců #1190

• maybe
  • maybe's Avatar
  • Fresh Boarder
No já právě myslela,že to musí bejt "řádná" letenka. A ano budu žádat v Praze,takže by uznali i vytisknutou elektronickou letenku? To by hodně usnadnilo. Dík za odpověd

Re: Zpáteční letenka a víza 15 roků 6 měsíců #1191

• maybe
  • maybe's Avatar
  • Fresh Boarder
A ještě sem si to chtěla upřesnit uznávaj i elektronickou letenku i když žádám o vízum nad 30dní :?:

Re: Zpáteční letenka a víza 15 roků 6 měsíců #1192

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Ano, uznávají, aspoň mi tyto informace byly sděleny neoficiální cestou jedním zaměstnancem ambasády.

Měla by ses však pokusit tuto věc ověřit přímo na ambasádě.

Já se to také pokusím zjistit oficiální dotazem za naše sdružení... možná by nebylo špatné, kdyby i ostatní napsali, co dalšího by od Indonéské ambasády potřebovali vědět, a já pak můžu předložit více dotazů najednou. Souhlas?

(V tomto konkrétním případě chápu, že asi spěcháte...).

Tok
administrator Tenggara

Re: Zpáteční letenka a víza 15 roků 6 měsíců #1194

• maybe
  • maybe's Avatar
  • Fresh Boarder
No nevyjíždíme hnedka, asi tak koncem července,ale letenky být koupený můžou,že :wink: Navíc je ted nejaká akce od airasia,ze jsou letenky za babku. Já jsem ted mimo republiku, takže bych se asi nedovolala na ambasádu, a nápad se "jít" zeptat schvaluji. Taky by mě teda ještě zajímalo jak je to s tím itinerářem. Jestli je povinný, když chce cestovat člověk dýl? Anebo se musím prokázat nějakým zůstatkem na účtě? Dostávám různý informace, tak bych si to chtěla upřesnit tak jestli můžu poprosit :D
Díky moc za odpovědi
Time to create page: 0.375 seconds