Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Zpětná vazba - Vaše zkušenosti po návratu z cest !!

Zpětná vazba - Vaše zkušenosti po návratu z cest !! 13 roků 2 týdnů #1129

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Vážení čtenáři, přátelé JV Asie !

Máme radost, že se zajímáte o nejrůznější otázky spojené s JV Asií a hlavně Indonésií. Větší radost máme z toho, že se obracíte s některými otázkami i na nás, na sdružení Tenggara, těší nás Vaše důvěra.

Většinou se Vám snažíme v krátké době odpovědět, protože bývá častým zvykem, že když už někdo položí dotaz, bývá přibližně takovýhle: "Za týden odjíždím do ..., nevíte někdo, jak se dostanu do..."

Naše zkušenosti také nepokrývají stoprocentně celou Indonésii či JV Asii a všechny aspekty cestování a pobytu v této oblasti. Proto jsme rádi, když se o své zkušenosti podělíte i vy.

A nejraději budeme, když se o své zážitky, uskutečněné či neuskutečněné plány, problémy na cestách atd. podělíte s námi i PO NÁVRATU Z VAŠÍ CESTY. Nepotěší nás, když sepisujeme dlouhé odpovědi, které třeba i pomohou k úspěchu Vaší plánované cesty, ovšem po návratu z cest je už TICHO PO PĚŠINĚ. Jen zřídka se nám stane, že nám čtenář-cestovatel-turista napíše i po návratu a podělí se o aktuální informace.

Napište nám Vaše dojmy a zkušenosti k jednotlivým oblastem, či navšívené zemi jako celku, a pokud se nám některý z Vašich mailů bude zdát obzvláště přínosný, odměníme jej drobným dárkem.

Pište na toto fórum či na emailovou adresu sdružení Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Any comment?

Tok
administrator Tenggara
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zpětná vazba - Vaše zkušenosti po návratu z cest !! 11 roků 2 měsíců #1630

• Jan Polívka
  • Jan Polívka's Avatar
  • Fresh Boarder
V současnosti jsem v rámci programu Darmasiswa v Denpasaru. Svoje zážitky zvěřejňuju celkem pravidelně na mimpiindah.blog.cz s fotkama je to horší, ale přece jen nějaký na picasaweb.google.com/JanPolivka

Odp.:Zpětná vazba - Vaše zkušenosti po návratu z cest !! 11 roků 1 měsíc #1635

• JanaX
  • JanaX's Avatar
  • Senior Boarder
Ahoj cestovatele,

prave jsem se vratila z prazdninoveho cestovani. Mimo jine jsem cestovala 2 mesice po Indonesii. Nejhezci a nejcenejsi okamziky jsem zazila na Papue na treku v horach mezi kmenem Yaliu. Pak jsem se presunula na Padaido islands, Flores, Komodo, Rinca, Bali, vystup na Gunung Rinjani 3726 m.n.m. a koncila jsem svuj pobyt na ostrove Siberut tydennim pobytem mezi Mentawaji. Urcite tedy rada poradim vsem potencionalnim cestovatelum do techto oblasti :)
Poslední Úprava: 11 roků 1 měsíc od Tok. Důvod: Překlepy.

Re: Odp.:Zpětná vazba - Vaše zkušenosti po návratu z cest !! 8 roků 2 týdnů #30122

• schwalbe
  • schwalbe's Avatar
  • Fresh Boarder
Ahoj,

prosím mám spousty otázek ohledně Siberutu, chystáme se příští rok .. prosím moc o radu. Je možné kontaktovat mě na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

předem mnohokrát děkuji,

Klára
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.449 seconds