Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Vnitrostátní lety - AirAsia v Indonesii

Vnitrostátní lety - AirAsia v Indonesii 16 roků 1 měsíc #1067

• radim
  • radim's Avatar
  • Fresh Boarder
Ahoj,
má někdo zkušenosti s www.airasia.com ? Konkrétně s objednáním letenky přes Internet a platbou kartou? Asi za měsíc se budu potřebovat dostat z Padangu do Jakarty a avizovaná cena cca 180.000 IRP mě přivádí k myšlence státi se mastňákem a dobrovolně se vzdát skvělého zážitku z 30h jízdy busem a letět místo toho letadlem.

díky
Radim
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Vnitrostátní lety - AirAsia v Indonesii 16 roků 1 měsíc #1068

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Ano, zkusenosti mam celkem bohate (ca. 6-8 letu) a docela pozitivni. Jedine je treba dat si pozor, kdyz se leti odpoledne ci vecer, casto byvaji zpozdeni a posuny v radech, tak neplanovat navazny dulezity let, napriklad nejaky mezinarodni.

Zminim se o tom jeste v dalsim prispevku, ted musim bezet.

Byl bys trochu hloupy, kdybys jel z Padangu busem, je to asi vic nez 30 hodin (tusim 40). Zvlast kdyz letenka muze byt i stejne draha. Jed busem tam, kde jsou lety drahe (Nusa Tenggara - Flores apod.)

Pozor na to, ze vysledna cena muze jeste obsahovat ruzne taxy, nekdy 30-50% navic.

A na okraj, indoneske rupky nejsou IRP ale bud jen Rp (neformalne) nebo IDR (mezinarodne)

Tok
administrator Tenggara

Re: Vnitrostátní lety - AirAsia v Indonesii 16 roků 1 měsíc #1090

• radim
  • radim's Avatar
  • Fresh Boarder
Nejak se mi nedari zaplatit pres Internet. Je realne koupit letenku treba az na miste - napr. po prijezdu do Medanu koupit letenku za 14 dni z Pedangu do Jakarty? Air Asia vypada celkem levne a mam obavu, ze letenky "na miste" pres cestovky budou treba od jinych spolecnosti a budou se pohybovat cenove trochu jinde.

diky za odpoved
Radim

Re: Vnitrostátní lety - AirAsia v Indonesii 16 roků 1 měsíc #1091

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Ahoj Radime, v ktere chvili to odeslani platby selze? Mas radnou kartu Visa/Mastercard, autorizovanou pro elektronicke platby, embosovanou?

Jeste to zkousej. Pokud to nevyjde:

Muzu se ti pokusit PRIPADNE pomoci koupit listek primo tady v Indonesii, vyzvedl by sis jej primo na letisti (elektronicka letenka). Zaplatil bys samozrejme predem. Napis mi mail (adresa martin(at)tenggara(dot)net) Dohodli bychom se.

Potrebuju datum, odkud kam a cislo pasu, kdyztak.
Taky cislo telefonu (pro sms).

Ja si kupuju pro zmenu listek JKT-PDG a PDG-KUL, cena se mi zmenila ze dne na den, pomalu roste, ale listky uz mam.

Jestli letis v UT-CT, ceny nemuseji byt prilis vysoke, muzes koupit i na miste. Vikendy, patky, pondelky jsou drazsi, plati obecne, ale mnoho vyjimek.

Tok
administrator Tenggara

Re: Vnitrostátní lety - AirAsia v Indonesii 16 roků 1 měsíc #1094

• radim
  • radim's Avatar
  • Fresh Boarder
Ahoj, diky za odpoved a nabidku - uz se zadarilo. Asi jsem byl moc netrpelivej a nemel jsem jeste odblokovanou kartu. PDG - JKT za 290tis rupek to bych rek, ze jde. Ale letenky mizeji celkem rychle. Jeste vcera jsem mel vytipovanej let, kterej uz dneska neni.
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.399 seconds