Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Zdravotní pojištění v Indonésii

Re: Zdravotní pojištění v Indonésii 16 roků 1 měsíc #1065

• Olga
  • Olga's Avatar
  • Fresh Boarder
Ahoj, oprava: tak jsem opet navstevovala ty stejne pojistovny...
a pozor na smlouvu - napr. rocni pojisteni jen lecebky - Indonesie kol 6tis a chcete tam byt cely rok nepretrzite 365 dni ( aniz by jste se vratili aspon 3x do CR a jste jinak u VZP ci CPP) nejspis mate neplatne pojisteni, nekolikrat jsme tu cenu overovali...

davam z apravdu Veronice - nekdo z pojistoven i v bance bohuzel ani nevi kde je Indonezie... a co maji za "produkty" je dulezite upozornit - ze se jedna o svet mimo USA... a ze tam chcete byt rok nepretrzite, ze se nemuzete ( napr 3x nebo po 90 dnech vracet do CR )... to je ten nejvetsi zadrhel a zaroven ukazatel levne sazby...

z pojisteni se mi uz stala mura - pisu ted jen k tematu pojisteni a vyluka na nepokoje.... terorismus.... nestabilni polit....
otazka rocni (nepretrzite) pojisteni Indonezie

bohuzel se ukazalo, ze i likvidatorka pojist. skod CSOB pojistovny mi podala spatnou informaci o vyluce: prime-neprime souvislosti s nepokoji... terorismus / vyjasnovani pojmu zabere cas

mam to ted tedy uz potvrzene z nejvyssich mist analitiku - trosku jsem dnes zburcovala dotazy pojistovny
KB, CSOB, VZP, CPP maji vyluku viz. nepokoje... utok...terorismus...a je jedno, ze jste byli jen nahodou, nestastniky - i kdyby jste si jen zlomili ruku = "spojeni prima udalost " ci jen spatne slapli do diry po bombe a zlomili si nohu = "spojeni neprima slouvislost " ( mozna by za vas i LVZ akutne zaplatili, ale pak by to po vas chteli stejne zpet)
Generaly mi nedokazali odpovedet primo - takze asi taky nic

v takovou kvalitni uvahu pripada
Kooperativa/Ceska sporitelna a Allianz/student agency (nemaji takovou vyluku u LVZ, pokud to byla nahodna akce a ministerstvo neudalo tu oblast za rizikovou... )
v takovem pripade jen maji omezeni :
Kooperativa - u pripojisteni URAZ maji danou vyluku ( neproplati nasledky.. a smrt urazem)
Allianz - snizi LVZ z neomezeneho limitu na 1 500 000,- , pojisteni URAZ(je v cene) plati nasledky, ale neplati smrt urazem

u Ces.Sporitelny muzete vyuzit 3mes pojisteni ke karte zdarma (k tomu tema: teror...nemaji vyluky ani u LVZ ani u pripojisteni URAZ ) a pak si u nich zbytek cesty dopojistit normalnim cestovnim pojistenim pres Kooperativa ( viz vyluka u URAZU )
Kooperativa pres net 10% sleva

Allianz - ma cely balicek ktery je "pojisten k tematu "( LVZ, URAZ, ZAVAZADLA, ODPOVEDNOST...)
pokud mate koupenou dopravu... pres Student Agency tak 12 500,- jinak 16 500,- / pres net 10%sleva

tak se mejte a pozor na cas neb nektere pojistovaci karticky trvaji kol 10prac. dni - coz uz jsem ve skluzu

co me prijde zajimave: je vyluka u vysokohorske turistiky... nekdo ma striktni hranici uz na 2500 n.m. napr. UNIQUA
CSOB ma harnici do 4500 n.m.
KOOPERATIVA do 3000 n.m.

jinak: VZP ma pojisteni od Ceske podnikatelske pojistovny = stejne ceny, podminky
Ceska sporitelna to ma od KOOPERATIVY
Student Agency od Allianz
GTSint od UNIQUA
CSOB banka od CSOB pojistovny

vetsinou banky, sporitelny nabizeji klientum zajimave slevy... tez sjednavani pres (internet tak 10%)

kdyby tak muzu konkretne jeste dopodat info - mam spostu materialu
ahoj
Olga
petikuk
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.319 seconds