Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Hledám pošťáka- převozníka... Titipan kilat di sini !!! :-)

Hledám pošťáka- převozníka... Titipan kilat di sini !!! :-) 13 roků 11 měsíců #805

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Tato rubrika může sloužit pro čtenáře, kteří si oblíbili některou ze zemí JV Asie, jako jsme si my oblíbili Indonésii, a potřebuje například poslat někomu z tamních známých nějakou drobnost. Nebo přivézt nějaký suvenýr od známého známého, který se tam právě chystá.

Všichni víme, že poštovní a zásilkové služby jsou velmi drahé a někdy i nespolehlivé.

Touto rubrikou bychom vedle výměny informací a zkušeností chtěli pomoci i k výměně "místa v batohu" a "převoznických služeb" založených na gentlemanské dohodě na nekomerční bázi. Samozřemě při vědomí, že "nositel" má plné právo vědět a vidět, co veze (Schapelle Corby se asi do svého surfového vaku nepodívala a teď hnije v indonéském vězení na 15 let), a po vzájemné dohodě i na "odměnu" - ve formě reciproční služby, bakšiše nebo třeba piva.

Proto se ptejte a nabízejte.... ! Nezapomeňte uvést e-mail či telefon, pokud ho nemáte ve svém profilu.

Tok
administrator Tenggara
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Hledám pošťáka- převozníka... Titipan kilat di sini !!! :-) 13 roků 11 měsíců #806

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
A hned tu mám jednu nabídku a jednu poptávku.

16.1.06 odjíždím do Indonésie a zatím mám prostor převézt nějakou drobnost, tentokrát bohužel jen menších rozměrů. (ex-Praha)

Na jaře a v létě naopak poptávám převoz pár knih z Jávy do ČR (při ročních studiích se mi věci nepříjemně hromadí a limit 20 kg určitě stačit nebude...).

Díky za odpověď! Kdopak se do Indo. příští rok chystáte??

Tok
administrator Tenggara

Re: Hledám pošťáka- převozníka... Titipan kilat di sini !!! :-) 12 roků 4 měsíců #1265

• Michal
  • Michal's Avatar
  • Fresh Boarder
:P hlasime se pro pripadne cestovatele do Malajsie nebo vice versa, ocenime jakoukoliv moznost poslani nebo doruceni drobnejsich veci z CR ci do CR vzhledem k tomu ze se nalezame v Kuala Lumpur...veeeeelmi dlouhodobe...stejne tak nabizime pomoc pri organizovani cest do Malajsie, uzitecne informace, etc... Diky!
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.341 seconds