Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

TÉMA: Hledám spolucestovatele do Indonésie - květen 2005

Re: Hledám spolucestovatele do Indonésie - květen 2005 15 roků 5 měsíců #61

• Lucie
  • Lucie's Avatar
  • Fresh Boarder
Hm tak ještě jednou a pomaloučku-hledám spolucestovatele na výše uvedenou cestu - zatím je pár lidiček, které to zaujalo ale nikdo zatím závazně nekývnul, jen jeden človíček a ten musí jet v květnu, takže jsem stanovila termín na květen podle něho a hledám další lidičky, protože "čím nás bude víc, nebudem se bát vlka nic" :lol: Ahoj Lucie
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Hledám spolucestovatele do Indonésie - květen 2005 15 roků 5 měsíců #62

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
...."čím nás bude víc, nebudem se bát vlka nic" :lol: Ahoj Lucie
Vlka se bát nemusíte v žádném případě, ani tygra či jiné divé zvěře, a ve větší skupině byste se mu stejně neubránili/-y. :D
Teď vážněji... klidně piš konkrétní dotazy do patřičných rubrik... myslím, že seriózní naplánování předem znamená dvě třetiny úspěchu... samozřejmě i tak bude mnoho prostoru pro překvapení a improvizaci. Co se týče Jávy, Bali, Lomboku, Komoda a Floresu...myslím že já či kolegové jsme tato místa již celkem projezdili (i když mně zatím Lombok, Flores a Komodo "chybí") a můžeme odpovědět docela konkrétně.

Tok
administrator Tenggara

Re: Hledám spolucestovatele do Indonésie - květen 2005 15 roků 5 měsíců #80

• ikan hiu
  • ikan hiu's Avatar
  • Senior Boarder
Ahoj Lucie,
loni jsem to cele projel, ale my uz jsme si psali mailem, tak se ozvi, dam ti informace o oblasti jake budes chtit, vc. kontaktu na lidi atd.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Re: Hledám spolucestovatele do Indonésie - květen 2005 15 roků 5 měsíců #81

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Ikane, Lucie... pokud nemate k probirani privatni zalezitosti :D , muzete Vase rady uverejnit klidne tady i pro ostatni, pokud tedy nemate nejaky ztraceny raj k uchraneni pred verejnosti jako nase "cestovatelsko expedicni elita" :) Muzete to dat do rubrik Jáva, Bali, Nusa Tenggara ... já nebo někdo jiný se k tomu můžeme třeba taky vyjádřit. Fórum přeci jen slouží všem zájemcům... Co vy na to?

Tok
administrator Tenggara

Re: Hledám spolucestovatele do Indonésie - květen 2005 15 roků 5 měsíců #82

• ikan hiu
  • ikan hiu's Avatar
  • Senior Boarder
Chystam se na to neco o Sundach do patricnych rubrik napsat, jen ted na to nemam cas. Takze snado vikendu sepisu co ma hlavu i patu. O to co vim se samozrejme rad podelim, taky mi moc nesedi tajemnost nekterych "velkych" cestovatelu. Takze ode mne se muzete tesit na Bali, Komodo a Flores.
cus :shock:

Re: Hledám spolucestovatele do Indonésie - květen 2005 15 roků 5 měsíců #138

• fajner
  • fajner's Avatar
  • Fresh Boarder
Mohli by ste se o tom trochu rozepsat? Myslim o tom tajnustkareni nekterych top cestovatelu? Docela by me zajimalo o co de
dik
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.359 seconds