Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

TÉMA: Letenky Jayapura / oblast Raja Ampat

Letenky Jayapura / oblast Raja Ampat 13 roků 5 měsíců #889

• infrastellar
  • infrastellar's Avatar
Dobry den,

mna by prosim zaujimalo, kolko stoji spiatocna letenka do Jayapury z Jakarty. Tiez by som chcel vediet, ake su moznosti pre vylety v oblasti Raja Ampat. Da sa to iba drahymi sailing lodami typu live aboard?

Dakujem za odpoved
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Letenky Jayapura / oblast Raja Ampat 13 roků 5 měsíců #893

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Dobry den / ahoj Infrastellar,

zpatecni letenka JKT - Jayapura se pohybuje tusim kolem 3 mil. Rp, muzete mit stesti a platit o neco mene. Leta tam nekolik spolecnosti.

Co se tyce vyletu v oblasti Raja Ampat, tak pokuj je mi znamo z Cechu, Moravaku, Slezanu, Slovaku a Podkarpatskych Rusu zatim nikdo v oblasti Raja Ampat nebyl.

Tedy, s jednou vyjimkou, znam jednu lekarku ze Vsetina, ktera pobyvala v oblasti severni Salawati- jizni Batanta. To je take jedina relativne snadno dostupna oblast (ze Sorongu).

Ja se chystam na Raja Ampat asi za tyden ci dva, ale plan je na pokraji krachu, nebot se nezdarilo sestavit skupinu alespon 4-5 lidi, aby byl pronajem lodi ekonomictejsi.
Pokud se chces pridat v puli kvetna (v polovici maja :) ), budeme radi, zatim jsme tri.

Tok
administrator Tenggara

Re: Letenky Jayapura / oblast Raja Ampat 13 roků 4 měsíců #929

• infrastellar
  • infrastellar's Avatar
Dakujem za odpoved. Raja Ampat ma laka, ale moja cesta je mozna jedine v oktobri a novembri, tentokrat rok 2006.
Drzim palce, aby vam to vyslo, velmi sa tesim na vase zazitky, fotky, a hlavne velmi uzitocne informacie. Takze robim bookmark na toto forum, aby sa mi nestalo ze zabudnem na to, ze som sa tu nieco opytal. Preto aj ta oneskorena reakcia...

zdravim

Re: Letenky Jayapura / oblast Raja Ampat 13 roků 4 měsíců #933

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
Ahoj, tak nakonec jsem neodjel, akce Raja Ampat se rozpadla, misto toho jsem byl na skok na Molukach.

Muj znamy, holadsko-molucky potapec Robert Nunumete organizuje v prosinci 2006 potapecskou, podle jeho slov "promo" vypravu na Bali, do Ambonu a na Raja Ampat. Takze k nemu je mozne se pripojit, muzu dodat kontak. V oblasti Raja Ampat jsou dnes pry jiz 2 potapec.zakladny, nikoliv pouze predrazena "Papua Diving".

Tok
administrator Tenggara

Re: Letenky Jayapura / oblast Raja Ampat 13 roků 4 měsíců #939

• infrastellar
  • infrastellar's Avatar
  • Senior Boarder
Nie som potapac. Takze dive centra nemusim, i ked by som sa potapal velmi rad, ak by sa dalo, hoci nemam ziaden certifikat. Takze zatial som u snorchlovania. Isiel by som Raja Ampat.....

Ale bez ohladu na lokaciu,... kolko by mohol stat obyvatelny cln /jachta alebo nieco take/ priblizne na jeden tyzden plavenia sa? Kombinacia plachty a motora.... vies mi nieco odporucit?

Dik

Re: Letenky Jayapura / oblast Raja Ampat 13 roků 4 měsíců #944

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
Podle toho, jak by to bylo daleko (delka trasy). A v jake lokalite. Pokud na Papui, tam jsou naklady na pohonne hmoty a ceny vseho znacne. Takze bych pocital s cenou kolem 10 mil.Rp, mozna i o dost vice, podle vzdalenosti. Nevim, zda se tam sezenou nejake plachetnice.

Muzu se ti to pokusit zjistit pro Moluky, pres meho znameho, potapece a "dobrodruha" Roba Nunumete. Rikal, ze si nechal postavit lod na Seramu, tradicnim zpusobem.

Mas zajem?

Tok
administrator Tenggara
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.436 seconds