Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Západní Guinea

Západní Guinea 15 roků 5 měsíců #848

• Mahla
  • Mahla's Avatar
  • Fresh Boarder
Ahoj všichni,
příští rok bych se rád podíval do Indonésie, hlavně mě láká Západní Guinea.
Prosím Vás, o jakékoliv osobní zkušenosti, které by mi usnadnily cestu, zejména co se týče bezpečnosti, nemocí atd....
Předem děkuji za Vaše příspěvky. Mahla.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Západní Guinea 15 roků 5 měsíců #860

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Nemohl byste dotaz trochu specifikovat? Provincie Papua (nazev Zapadni Guinea neexistuje) je relativne bezpecna, pokud clovek nestrka nos ve spatnou dobu na spatne misto a pokud mate vsechna potrebna povoleni (jinak vas poslou tam, odkud jste prijel). Momentalne je Papua docela horka oblast, velke demonstrace proti centralni vlade, i nasili, takze bezpecnost neni 100%. Pokud to bude nadale takto, a zvlast pokud jedete do Indonesie poprve, zvolil bych jiny ostrov, jine provincie. Laka vas "navrat do doby kamenne"? Tak ten na Papui nehledejte.
Nemoci? V nizinnych oblastech muzete chytnout pri trose smuly malarii. Jinak obvykle hnacky, potize z prochladnuti (kvuli nadmorske vysce), atd.
Taky doporucuji seznamit se se zaklady indonestiny. Pokud totiz v centralni vysocine Papui potkate nekoho, kdo anglicky umi, pravdepodobne to bude nejaky vykutaleny pruvodce, ktereho zajimaji pouze vase penize.

Tok
administrator Tenggara
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.377 seconds