Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

TÉMA: Banggai islands

Banggai islands 15 roků 4 měsíců #890

• infrastellar
  • infrastellar's Avatar
Zdravim,

chcem sa opytat, ci ma niekto z cestovatelov nejake dostupne informacie o suostrovi Banggai, pri Sulawesi. Planujem tam vycestovat, spolu s navstevou Maleo cottages. Chcel by som totiz niekde absolvovat vylet na lodi po ostrovoch, a tato destinacia je jedna z moznosti.

Dakujem
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Banggai islands 15 roků 4 měsíců #896

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Pekny dotaz...

Na souostrovi Banggai jsem zatim nebyl, protoze jsou znacne odlehle a zatim jsem preferoval Togiany a/nebo Moluky.

Nicmene, pokud vim, vychozim bodem pro vypravu je Luwuk, kam se dostanes bud z Palu (a mozna i z Manada??) malym 16-mistnym letadlem (Twin Otter ci CASA212). Jezdi tam obcas (velmi zridka) i Pelni. Po zemi se tam dostanes z Palu/ Posa / Ampany ci dost slozitym zpusobem od Morowali. Chtel jsem takto cestovat pri posledni vyprave na Sulawesi, ale bohuzel to z casovych duvodu nevyslo.

Z Luwuku by melo jezdit kadzy den ferry na nejvetsi ostrov Pulau Peleng. Nasledne si tam nekde muzes pujcit motorku a procestovat ostrov a pripadne "carteran" na nektery z mensich ostrovu. Nezapomenout procvicovat indonestinu...

Snaz se dohledat nejake informace na strankach v anglictine a pripadne v indonestine. Neprilis dokonale stranky kabupatenu Banggai - Kepulauan jsou zde: www.banggai-kepulauan.go.id/

Tok
administrator Tenggara

Re: Banggai islands 15 roků 4 měsíců #930

• infrastellar
  • infrastellar's Avatar
  • Senior Boarder
Dakujem opat a znova, tentokrat uz zaregistrovany. Hladal som uz dost vela, hlavne fotografie, aj v roznych jazykoch. Je to tam menej turisticky obsadene, ale zevraj je tam velmi pekne, hlavne to dokazuju fotografie na www.maleo-cottages.com

teraz si mi zavrtal do hlavy aj Raja Ampat a tu tyzdnovu plavbu. je to presne to, co hladam.... ale termin mi vobec nevyhovuje.
Poslední Úprava: 13 roků 6 měsíců od Tok.

Odp.:Banggai islands 13 roků 6 měsíců #1437

• infrastellar
  • infrastellar's Avatar
  • Senior Boarder
Chystam sa zapracovat na vylete do tejto oblasti. Dufam ze tentokrat mi to vyjde.

Odp.:Banggai islands 13 roků 6 měsíců #1456

• infrastellar
  • infrastellar's Avatar
  • Senior Boarder
Ales mi velmi pomaha s mojim itinerarom. Rozhodol som sa pre ostrov Sulawesi, a verim, ze sa dostanem aj na Banggai islands. Povazujem to za alternativu k dynamitom rozbitym Togianom.

Dalej na Sulawesi:
Lore Lindu
Morowali
Klabat

Na internete je obrazkov velmi malo, co dava tusit, ze to moze byt zaujimave. Ales mi poslal nadherny prospekt, kde tu parky pekne popisane, aj s trasami.

Ak mate niekto skusenosti, podelte sa prosim o informacie, ci internetove odkazy.

vdaka!

Marek

Odp.:Banggai islands 13 roků 5 měsíců #1484

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Aleš se krátce ozval z Banggai. Má se dobře, vychválil pláže i potápění, dostal se tam přes Gorontalo a Luwuk. Hlásil, že cestuje na Taliabu (Kepulauan Sula, Maluku Utara).

Tok
administrator Tenggara
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.359 seconds