Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Gorontalo, Ampana, Togianske ostrovy

Gorontalo, Ampana, Togianske ostrovy 16 roků 1 měsíc #666

• Petr Káňa_
  • Petr Káňa_'s Avatar
Zajímalo by mne, pokud přiletím z Jakarty do Gorontala, zda se dostanu nějakou lodí přímo na Togianské ostrovy, nebo zda musím nejdříve do Ampany. Kde hledat, Pelni Togiány nenabízí. Děkuji.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Gorontalo, Ampana, Togianske ostrovy 16 roků 1 měsíc #669

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Pokus se zjistit info na/pres www.sulawesi-info.com . Pekna stranka, spravuje to tusim jeden Nemec zijici v Manadu.

Pred par lety jsem jel z Gorontala trajektem do Pagimany (pres noc), pak 4-5 h busem do Ampany, cekal zde opet pres noc na lod, a az 2 dny po odjezdu z Gorontala jsem se teprve dostal do Wakai / Katupatu. Tusim, ze jednou tydne jede lodice opacnym smerem, a sice Gorontalo- Ampana, ale nevim ktery je to den.

Omlouvam se, prave odjizdim z Javy do Makassaru. Kdybych po ceste nekoho informovaneho potkal, na lode z Gorontalo se zeptam...

Dalsi dotazy, ktere bych mohl aktualne na Sulawesi zjistit, pres SMS +62 81931659600 (ne z Oskara).

Martin

Tok
administrator Tenggara

Re: Gorontalo, Ampana, Togianske ostrovy 15 roků 5 měsíců #869

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Aktualni informace z dubna 2006:

Lod Puspita Sari odjizdi z Gorontala na Togiany - do Dolong, Malenge, Katupat a Wakai - ve stredu vecer a stoji cca 95 000 Rp. Na ostrovy dorazi ve ctvrtek dopoledne a pokracuje jeste par hodin do Ampany

Z Ampany vyjizdi Puspita v pondeli rano v 10 hodin a ve Wakai je kolem treti odpoledne, v Katupatu cca kole pate. Dalsi lod se jmenuje Duta Samudera, je o neco mensi a pomalejsi a jede z Ampany do Wakai / Katupatu / Malenge v pondeli, ve stredu a v sobotu, cena cca 40-45 tisic Rp. "Duta" nepokracuje do Gorontala.

Tok
administrator Tenggara
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.360 seconds