Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Sulawesi od severu k jihu 2008 - poznámky z cesty

Odp.:Sulawesi od severu k jihu 2008 11 roků 4 týdnů #1888

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Tak to opravdu abych zvazil tema "s rodinou do Indonésie - aby si rodina trochu uzila a tatik netrpel a naopak" :)

Ještě dotaz - v parku Tangkoko se dá trochu trekovat? Jaké jsou možnosti ubytování?

Tok
administrator Tenggara
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Sulawesi od severu k jihu 2008 11 roků 4 týdnů #1890

• martinvx
  • martinvx's Avatar
  • Fresh Boarder
U Tangkoko jsem hned zezacatku trochu zakufrovali, tak jsem pobyt zkratili na 1 den a uz toho moc nenatrekovali - navecer jsem vyrazili na tarsiery, rano pred svitanim na makaky a odpoledne pokracovali v ceste. Prales tam byl celkem pekne pruchozi a paradni stromy. Ubytovani jsme meli primo ve vesnici Batuputi odkud je vstup do parku - zadny luxus to nebyl, ale dalo se to prezit. Jako turisti jsme tady byli ubytovani jedini, dalsi co jsme potkali byli ubytovani jinde a do parku dojizdeli.

Odp.:Sulawesi od severu k jihu 2008 - poznámky z cesty 11 roků 3 týdnů #1911

• xjirj03
  • xjirj03's Avatar
  • Fresh Boarder
Díky za podrobný informace z deníku a krásný fotky.

Zajímalo by mě, jestli někdo zkoušel na Sulawesi cestovat se stanem - jestli je to vůbec možný :) A jestli se to vyplatí, když si představím, kde budu shánet snídani a jídlo,které bývá v hotelech v ceně za pokoj.

Chystáme se na podobnou cestu jako Martin a Infrastellar a vzhledem k nákladům na dopravu, bychom rádi ušetřili na ubytování..

Díky

Odp.:Sulawesi od severu k jihu 2008 - poznámky z cesty 11 roků 2 týdnů #1912

• Alda
  • Alda's Avatar
  • Expert Boarder
  • Thank you received: 3
Stan ma pri cenach ubytovani smysl jen pri cestach mimo civilizaci, jungle atd... i tam bych ale doporucoval spis praktictejsi hamak s plastenkou (pro hard core cestovatele). Ne vzdy se totiz podari najit vhodny placek na postaveni stanu. Doted mam v zive pameti, jak jsem stanoval na Seramu v napul vyschlem korytu potoka. Uprosred noci zacalo prset ... docela zazitek :-)
V parcich jako Rinjani, Semeru jsou vetsinou ruzne pristresky a odpocivadla. Nosit stan je proto ve vetsine pripadu spis pritezi, kazdy kilogram je na tracku znat.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.447 seconds