Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Morowali, Toraja, Togian - nové fotogalérie+report

Odp.:Morowali, Toraja, Togian 11 roků 3 měsíců #1857

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
To Alda: Dík za tipy. Našel jsem asi půl roku staré diskusní vlákno, jsou tam i rozpisy lodí na Togiany... pokud by to někdo potřeboval (a pokud nemáme novější aktualizaci).

Nechceš o Togianech napsat na tenhle web nějaký souvislejší text? Nebo ho mám sestavit z diskusních příspěvků? Už se v tom tady člověk těžko vyzná.

Co se týče majitelky Paradise... stěžovalo si na ní nějak moc lidí, včetně zaměstnankyň (mé indo-manželce). Měli jsme i určité problémy s dohodnutou cenou a placením taxy 10% navíc... nic tak zvláštního, ale nebyla vůbec ochotná nic vysvětlit, zkrátka nezájem... dost chladná osoba. Takže nevím, pokud se opravdu ty informace nezakládají na pravdě, zda ji konkurence chce nějak poškodit. Anebo, zda máš nějaký zvláštní důvod jí hájit.

Tok
administrator Tenggara
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Morowali, Toraja, Togian 11 roků 3 měsíců #1858

• Alda
  • Alda's Avatar
  • Expert Boarder
Na obhajovani Paradise nejsem nijak zainteresovanej. Paradoxne tam vetsinou ani nebydlim, ale chtel bych omezit ty mistni zabomysi valky, kdy si obe strany jedna na druhou vymyslej nesmysly jako ze zamestnanci paradise zabili psa Scubu od Marlina... vzdyt uz to doslo tak daleko, ze staff z Marlina nesmi projit pres plaz u Paradise a naopak. Pobobne vztahy panuji i mezi Marlinem a Lestari. Probiral jsem presne tohle s Gonzakem a on na to ma nazor, ze majitelka Paradise je krestanka a to na pevazne muslimskych togianech nedela dobrotu. Ja si naopak myslim, ze pravda bude nekde mezi... ona je taky pomerne drsna podnikatelka.

Co se tyka te kauzy s telefonama, tak jsem je zamestnancu ptal 1) jestli maj HP - odpoved samozrejme ano 2) kdo (ci penize) ho koupil - odpoved z vlastnich penez...

Ad lode na Togiany. Tezko delat nejaky presny jizdni rad. Ferry a Puspita jezdi jeste celkem pravidelne, ale Duta, Lumba lumba a Sumber jsou kazdou chvilku v oprave.
www.blackmarlindiving.com/latest-information.html

Nevim, jestli ma smysl o Togianech v tomhle smyslu psat... ale kdyz tak o tom premyslim, mohl bych na Togianech zacit vydavat neco jako blesk :-)
Poslední Úprava: 11 roků 3 měsíců od Tok. Důvod: Překlepy.

Odp.:Morowali, Toraja, Togian 11 roků 3 měsíců #1859

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
Neměl to být bulvární článek. Seriózní periodikum to může napsat vyváženě, s konstatováním, že nepanují dobré vztahy.

Co se týče toho, že je majitelka křesťanka, to bych nepřeceňoval, ale taky nepodceňoval - kdokoliv je jiný a dokonce i úspěšný na hraně či za hranou poctivosti, to nemá lehké. Britský majitel Black Marlina bude asi taky "podnikatel", Indonésie ne vždy ze západu přitahuje pouze čisté charaktery. Co se týče Lestari, ten jak se zdá má podle jednoho z minulých příspěvků důvod stěžovat si oprávněně, je tak trochu "upozaděn". Opravdu je absurdní, a v tom máš pravdu, jaká je to zlá krev na tak zdánlivě pohodovém ostrově. Možná je příště čas zkusit něco jiného :)

Mimochodem, nevím, zda z toho může být nějaký neznalý čtenář moudrý. A taky jsme tu trochu "zazdili" téma Morowali. :)

Tok
administrator Tenggara
  • Strana:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.445 seconds