Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

TÉMA: Jak z Tarakanu do jižního Kalimantanu

Odp.:Jak z Tarakanu do jižního Kalimantanu 10 roků 7 měsíců #1776

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
NP - to bude asi ten velký, "Kayan Mentarang", jak se o něm zmiňuji jinde. Tady a tady na Teng. máme o Kalimantanu a národních parcích dva články v angličtině, zdály se mi kdysi velmi použitelné, i když už jsem je nepřeložil.

Co se týče karet, psal jsem (několikrát) na jiném místě. Já jsem měl Maestro a dlouhodobě bez potíží, ovšem doporučuji vzít dvě vyzkoušené karty - pro jistotu. V Tarakanu bude určitě banka (Mandiri, BNI apod.), neměl bych obavy, ale na "Electron" bych 100% nesázel.

Tok
administrator Tenggara
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Jak z Tarakanu do jižního Kalimantanu 10 roků 7 měsíců #1780

• Zuza
  • Zuza's Avatar
  • Fresh Boarder
Ahoj, tady zase ja. Tak jsme se marne pokouseli koupit letenky Mandala Air. Rezervace sice jde, ale platba kartou nikoliv. A to z toho duvodu, ze obchod lze zrealizovat pouze kreditni kartou vydanou v Indonesii.Prekvapive tu nemame ;). Zkousela jsem psat na jejich stranky, jakym jinym zpusobem lze jeste rezervaci uhradit, ale jejich odkaz nefunguje. Takze asi vse budem resit az na miste a budem doufat, ze nejaky ten let dany anebo nasledujici den chytnem. Zdravi Zuza

Odp.:Jak z Tarakanu do jižního Kalimantanu 10 roků 7 měsíců #1781

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
Tusil jsem to. Jeste jsem neslysel, ze by se to nekomu s Mandalou nebo s Lionem povedlo zaplatit online. Vicemene bez problemu je pouze Air Asia a online prodej nema ani Garuda. Ja indoneskou kartu mam, ale v teto chvili je asi k nicemu, s tim nepomohu, ani kdybych chtel. Je ale dobre vedet, ze by to teoreticky mohlo fungovat, kdyz ji prikrmim rupiemi (ale obavam se, ze to v praxi neprobehne, je to zakladni debetni karta).

Tok
administrator Tenggara

Odp.:Jak z Tarakanu do jižního Kalimantanu 10 roků 7 měsíců #1786

• Zuza
  • Zuza's Avatar
  • Fresh Boarder
i tak dekuju. Zkusime zavolat na Online Booking a pokud to nevyjde, tak budem spolehat na stesti,ze dany let bude volny a zakoupime na miste pri priletu do Jakarty. Air Asia bohuzel do Tarakanu neleta, pouze do Balikpapanu.

Odp.:Jak z Tarakanu do jižního Kalimantanu 10 roků 7 měsíců #1802

• Zuza
  • Zuza's Avatar
  • Fresh Boarder
Zdravim a rada bych jen informovala, ze se nam podarilo zakoupit letenku s Mandala Air. Rezervace probehla bez problemu na netu. Provedeni platby nas vsak stalo hodne usili a provolanych minut na jejich zelene lince. Nakonec se ale podarilo :)
Hezky den
Zuza

Odp.:Jak z Tarakanu do jižního Kalimantanu 10 roků 7 měsíců #1803

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
A jak se to nakonec podarilo zaplatit ??

Tok
administrator Tenggara
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.361 seconds