Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Jakarta - Manado

Jakarta - Manado 13 roků 5 měsíců #1479

• infrastellar
  • infrastellar's Avatar
  • Senior Boarder
Ma niekto doporucenie na letecke spojenie z Jakarty do Manado? Kolko priblizne stoji taka letenka? Oplati sa kupit online este pred priletom do Jakarty?

Dakujem

Marek
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Jakarta - Manado 13 roků 5 měsíců #1481

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Ahoj Marku, doporučit se v Indonésii nedá asi žádná letecká společnost, ale JKT - Manado je pro místní společnosti poměrně významná linka a nasazují na ně solidnější stroje (A319, A320, B737-800/900), pokud je mají.

Letenka mimo vysokou sezónu vyjde na cca 700 tis. Rp, to je alespoň aktuální zpráva od Aleše. Může to být ale i víc, někdy i o trochu míň, ale pokles na ceny 500 tis.Rp bych neviděl.

Na lince vypadl jeden konkurent, Adam Air, takže si zbylé lety asi rozdělují Garuda, Lion a Batavia Air, možná Mandala (musel bych ověřit).

Online - ještě jsem neslyšel, že by nějaký online booking / payment u společností jiných než Indonesia Air Asia fungoval. Garuda, Lion, Mandala apod. mají jakási webová rozhraní, ale nejsem si jist - zkoušel jsem zkusmo Lion a dával dost vysoké ceny... Vyzkoušej a (prosím) informuj.

Tok
administrator Tenggara
Poslední Úprava: 13 roků 5 měsíců od Tok. Důvod: Doplnění.

Odp.:Jakarta - Manado 13 roků 5 měsíců #1482

• infrastellar
  • infrastellar's Avatar
  • Senior Boarder
OK, vdaka. Garuda aj Lion maju rezervacny system "under construction", tak som si to nemohol zistit tie ceny. Takto mi to staci, budem to riesit, az sa vrati Ales. Vraj sa chysta aj na Banggai, na to som velmi zvedavy, tiez tam chcem ist.

Odp.:Jakarta - Manado 13 roků 4 měsíců #1519

• Alda
  • Alda's Avatar
  • Expert Boarder
  • Thank you received: 3
Situace s leteckou dopravou v Indonesii neni po krachu Adam Air moc ruzova. Cena JKT-MDC muze jit az k 2 milionum. S nizsi booking class je to 800.000 - 1 mil.
Lety jsou ale dost casto obsazene, coz zene cenu opet nahoru. Pomalu se ale zacinaji objevovat nove splecnosti jako Linus Airways (letadla BAe), ktere snad dostanou ceny zpet.
Alda
Poslední Úprava: 13 roků 3 měsíců od Tok. Důvod: Překlepy.
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.366 seconds