Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Západní Timor

Západní Timor 7 roků 6 měsíců #30128

• KRTEK
  • KRTEK 's Avatar
  • Fresh Boarder
V březnu se budeme pohybovat na potápěčské expedici v Damarském moři od ostrovů KAI směrem na jih , podle ostrovů ROMANG , WETARr a pojedeme dál buď na ALOR / místo s možností odletu zpět KALABAHI / nebo na ZÁPADNÍ TIMOR / město s letištěm KUPANG / .. máme dilema , kam jet , protože Alor už jsem jednou navštívili , a tak to tam trochu známe , čímž jednoduší orientace a zpět doprava ... ale !
Může mi někdo podat vyčerpávající info o Západním Timoru / co navštívit, jak se pohybovat , ubytování , příroda , kultura , náboženství ... nechceme se potápět, jen příroda a cestování po pevnině ! / Potřebujeme na cca. týden někde nechat potápěčský vercajk , a pohybovat se volně / motorky, auto - 5 lidí / ...možno přímo na mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Dík.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Západní Timor 7 roků 6 měsíců #30129

• Alda
  • Alda's Avatar
  • Expert Boarder
  • Thank you received: 3
Timor je prevazne krestanska oblast. Moc se mi libilo slavit tam vanoce, protoze kazda vesnice mela takove "predvanoce" v prubehu celeho prosince. Oslava, ktera se konala prakticky kazdy den na jinem miste a jine vesnici. Kupang mi jako mestecko neprijde az tak zajimave. Mnohem lepsi mi prisli zapadle vesnicky s tipickyma stavbama. Navstivil jsem tam jedno z poslednich Timorskych kralovstvi :-) (asi 30km vychodne od Soe) a to vcetne audience u mistniho panovnika. Spatny neni ani nedaleky ostruvek Palau Roti. celkem uchazejici plaze, moznost surfovani a moznost pujceni kola nebo motorky.
Mam tady jeste nekolik hodin nesesrihaneho videa a spoustu poznamek.
Timor meni uplne spatne misto na cestovani, ale popravde znam i lepsi oblasti v indonesii.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.348 seconds