Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Motorkou po Lomboku

Motorkou po Lomboku 10 roků 7 měsíců #1800

• radek
  • radek's Avatar
  • Fresh Boarder
Zdravim,
Jedu za 14 dnu na Lombok, kde stravim 11 dnu. V planu mam dopravit se z Denpasaru/Bali (prilet) na Lombok a jako hlavni cil je Rinjani. Cestou se podivam na ruzne vesnicky a spol., pokud bude cas, mozna kratce Gilli.

Protoze nechci byt zavisly na mistnich "busech" a taxicich a chci si uzit srandu, pujcim si na pobyt motorku.

K dotazum:
1) Kde pujcit motorku
a) Na Bali v Kute se da bez problemu pujcit motorka. Zvazuji, ze bych si ji zde vzal, odjel na Lombok, a po navratu vratil. Na ferry z Padangbai by melo byt mozne ji prepravit (jak jsem cetl na www.baliblog.com/travel-tips/the-lombok-...-from-padangbai.html, za klasicky Bali priplatek...)

b) Pujcit si ji az na Lomboku. Jeste jsem tam nebyl - je to snadne a tak hodne dostupne jako na Bali? Cenove podobne?

2) Cesta na Ganung Rinjani
Protoze je kolem park, predpokladam, ze az na vrchol nevyjedu :-) Cetl jsem ruzna doporuceni o ceste pres Senaru, zrejme si tam pujcim stan. To uz ale asi bude v parku, kam nedojedu, ze? Kde mi doporucejete motorku nechat?

Diky,
Radek
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Motorkou po Lomboku 10 roků 7 měsíců #1801

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Urcite se da motorka vzit z Kuty (Bali) na Lombok. Kolega to tak nekolikrat udelal. A podle meho nazoru to pujde urcite zaparkovat v Senaru. Napriklat v nejakem hotylku, kde se posledni noc ubytujes, a za drobny baksis si to nechas pohlidat. Oblast mela v posledni dobe neprilis dobrou reputaci, snad to ale bude bezpecne... ostatne vzdy kdyz si neco pujcujes, vystavujes se riziku havarie, poruchy nebo ztraty... nejake to pojisteni ztratu urcite nehradi.

Tok
administrator Tenggara
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.439 seconds