Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Koupačka 2 a.k.a the return of Incredible koupačka

Koupačka 2 a.k.a the return of Incredible koupačka 9 roků 7 měsíců #95

• DonBruno
  • DonBruno's Avatar
  • Senior Boarder
Uz jsem se ptal na Javu, tak se jeste zeptam na Bali, jak je to s koupackou, oblibeny a pekny mista, my jsme zvladli za naseho pobytu jen Padangbai, a musim si priznat, ze jsme byli velmi spokojeni. 8)
udajne je pekny misto i Lovina, ( ja jsem o pul ctvrte rano na Denpasarskym autobusaku nemel moc slinu na to dohadovat se o cene do Loviny, i kdyz jsme se tam chystali a vzali nakonec tu Padangbai)..tedy..., jestli uz s tim moc votravuju, tak mi poslete sz a lyncujte me verejne ..
::professional londo::
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re: Koupačka 2 a.k.a the return of Incredible koupačka 9 roků 7 měsíců #107

• cmoud
  • cmoud's Avatar
  • Fresh Boarder
Nazdar eskymaci,

Padangbai je na koupani fakt super. Co se Loviny tyce, tak ta je tak leda pro stare babky s dedkama, zadne vlny, voda po pas a cerny pisek. V obdobi destu vsak koupani v Lovine nedoporucuji. Spinava voda, proste bordel. Jedna pekna plaz je kousek o Candidasa, nevzpominam si na jmeno, ale pokud budete potrebovat, tak vam ho poslu.

Tak zatim cmoud :lol:

Re: Koupačka 2 a.k.a the return of Incredible koupačka 9 roků 7 měsíců #109

• Tok
  • Tok's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 3
Kure by nemelo byt chytrejsi nez slepice (Cmoud), ale k tomu Padang Bai podotykam, ze se mi libila hlavne plaz vpravo pri pohledu na more, tusim ze Pantai Kecil. Cista, solidni vlny. Je to pres kopecek. Druha plaz je na opacnou stranu, Blue Lagoon, ale tam je dost blby pristup do vody, doporucitelny jen za prilivu, za odlivu dost nebezpecny. Koraly dovedou cloveka zkrvavit jako nic.

Urcite budou jeste dalsi plaze, da se koupat asi leckde, treba v Tulambenu se taky da, klasicke oblazky, Jugoslavie :-) Pak jsem jeste videl z okna plaz Kusamba. Ta vypadala takova "verejna", ale rano ci vpodvecer muze byt solidni.

Dalsi plaze jsou na jihu u Denpasaru / letiste, Sanur, Nusa Dua a dalsi, ale tam at jezdi jen dovolenkari (jelikoz je forum pro vsechny, uvadim to zde). Posledni plaz, kterou znam, je Kuta a ta je dost strasna, pekne vlny a da i se i zkouset surfovani, ale pocet lidi (vcetne v Indonesii neobvyklych topless rekreantek) a otravnych prodavacek a prodavacu. Kuta by stala za samostatny prispevek. Dostal jsem se tam po tritydennim putovani po Molukach, kde jsem nepotkal turistu a v Kute jsem se musel zhluboka nadechnout. Vyhodou Kuty je, ze nabizi sluzby jako nejruznejsi vyvolani fotek, zakoupeni ruznych jinde nevidanych veci apod.

Tok
administrator Tenggara

Re: Koupačka 2 a.k.a the return of Incredible koupačka 9 roků 7 měsíců #111

• DonBruno
  • DonBruno's Avatar
  • Senior Boarder
Jo, mne se libila ta vpravo, uz proto, ze byla cistejsi (i kdyz se na ni slo pres nejakej smet'ák) a taky proto, ze tam byl stánek s občerstvením (párky ani pivo nemeli :lol: ).

Jinak jsem objevil někde skrz web Lonely Planet odkaz na tohle :

Dreamland is accessed from the Bukit Peninsula south of Kuta. Tell your transport guys you will pay the $1 entrance fee on the access road, otherwise they are sometimes reluctant to go down there. Lovely beach backed by cliffside warungs and rooms, mostly budget standard. Great reef-breaking left hander for advanced surfers. Novices can muck around on the broken waves between the reef and beach.

Nusa Lembongan - my Bali favourite - little island abt 15 km off eastern Bali mainland. Discovered by surfers but now firmly on travellers’ and package lists. Very unspoiled though.
For budget, head for surfer/travellers’ enclave at north end of the lagoon at Jungubatu. Try Ketut’s for starters. The island’s best beach is at Mushroom Bay, 20 minutes nice cliffside and beaches walk to the south - high-end and mid range places are at Mushroom, although there are also some on the cliff walk.

Byli jste nekdo na některé z nich ?
::professional londo::

Re: Koupačka 2 a.k.a the return of Incredible koupačka 9 roků 7 měsíců #113

• ikan hiu
  • ikan hiu's Avatar
  • Senior Boarder
Ta plaz vpravo se jmenuje Bias Tugal (nebo Tugel?)
Ze jo Adame?
Jinak na Bali nevim, ze by bylo tak pekne misto i nekde jinde. Libilo se mi i uplne na jihu na Ulu Watu, ale plaze jsou jeste hur pristupne, nez pres ten smetak v Padang bai a jsou tam vlny jako bejk. Takze surfari se tam jiste vyzijou. Kazdopadne i plaze jsou pisecne, sem tam nejaky ten warung. Ale Padang bai je Padang bai.
Pepa

Re: Koupačka 2 a.k.a the return of Incredible koupačka 9 roků 7 měsíců #133

• cmoud
  • cmoud's Avatar
  • Fresh Boarder
Jo, neni plaz jako plaz.
Pro surfare jsou jine pozadavky, pro koupajici a snorchlovaci dospelaky zase jine a pro duchodce Lovina. Dreamland je treba taky dcela pekna plaz.
Jedny z nejkrasnejsich plazi jsou vsak na na Nusa Penida, Lembongan a Ceningan, bohuzel se tam velmi spatne nebo draze dostava (Lembongan je vyjimkou). Jednou jsem byl na plazi na jiho-zapade Nusa Penidy (pauza mezi ponory) byla to proste parada. Stometrova snehove bila plaz, obklopena vysokymi skalisky a navic jeskyne do ktere se dalo vlezt, proste parada.

cmoud
Time to create page: 0.786 seconds