Tenggara.net

Sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí JV Asie

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Barvy života pro Indonésii 2007

( 0 Hlasů )

Jménem našich spolupracovníků ze sdružení Kintari Vás zveme na Indonéský víkend v Praze. Již tuto sobotu máte možnost shlédnout druhý ročník benefičního večera Barvy života pro Indonésii, jehož výtěžek půjde ve prospěch nákupu školních pomůcek a dětského oblečení v chudých oblastech ostrova Lombok. V neděli pak můžete shlédnout ztvárnění eposu Mahábhárata v podání Kintari performance group s tradičními i moderními tanečními prvky.

Dne 14.4.2007 od 19h (sobota) proběhne již druhý ročník indonéského nadačního večera Barvy života pro Indonésii. Večer zahájí koncert tradičního indonéského orchestru- gamelanu, po němž se představí čeští a indonéští umělci s tradičními i moderními indonéskými tanci a bojovým uměním. Vedle nich během večera vystoupí i děti z dětského domova v Mladé Boleslavi v nové indo-break dance choreografii a také dětský sbor ZUŠ Přelouč pod vedením indonéského zpěváka Ronyho. Speciálními hosty večera pak budou skupiny Onomatopoetika a Marioband. Součástí večera je prodejní výstava fotografií a výrobků z Indonésie, tombola s hodnotnými cenami z Indonésie a indonéské menu.
Přispět na děti v chudých oblastech Indonésie můžete také darováním školních potřeb, hraček, oblečení, dětské obuvi či sportovního vybavení (fotbalové míče), které se bude vybírat během celého večera.

Program:
Výstava a sbírka zahájeny v 18h
Koncert s tanci v 19h
Vstupné: 150,-Kč a 250,-Kč (s dárkem)
Místo konání: P.M. Trojická 10, Praha 2

Dne 15.4. od 18h (neděle) je možno shlédnout taneční zpracování eposu Mahábhárata v podání Kintari performance group, jejíž členové s představením "Loutky na cestách aneb Mahábhárata" reprezentovali v roce 2006 poprvé v historii Českou republiku na Bali Art Festivalu v Indonésii. Představení propojuje postupy tradičního indonéského tanečního i stínového loutkového divadla s moderním evropským tancem a videoprojekcí.

Program:
Začátek v 18h
Vstupné: 90,-Kč a 140,-Kč (při předložení vstupenky z Barev života pro Indonésii 30-50% sleva na vstupné)
Místo konání: Strašnické divadlo, Solidarity 53, Praha 10.

VÝTĚŽEK Z CELÉHO VÍKENDU BUDE STEJNĚ JAKO MINULÝ ROK VĚNOVÁN NA POMOC DĚTEM V NEJCHUDŠÍCH OBLASTECH INDONÉSIE

Více informací: www.kintari.com či Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript